نشست کمیسیون امنیت ملی برای بررسی سیل اخیر در کشور

نشست کمیسیون امنیت ملی برای بررسی سیل اخیر در کشور
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در جلسه امروز فرمانده نیروی زمینی ارتش گزارشی از اقدامات و برنامه‌های این نیرو از جمله در کمک به مردم در سیلاب‌های اخیر ارائه کرد.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، علی نجفی خوشرودی نماینده مردم زابل و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی امروز، با سه دستور کار برگزار شد.

وی افزود: ابتدا میر حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گزارشی از اقدامات و برنامه‌های این نیرو از جمله در کمک به مردم در سیلاب‌های اخیر ارائه کرد.

 سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست، رؤسای مجامع نمایندگان استان‌های در معرض سیلاب‌های اخیر به نمایندگی از استان خود برای سپاس از ارتش و دیگر نیروهای مسلح در کمیسیون حضور یافتند.

نجفی همچنین عنوان کرد:‌ در ادامه طرح الحاق یک تبصره به ماده واحده قانون اصلاح ماده 35 قانون خدمت وظیفه عمومی با حضور معاون وظیفه عمومی ناجا و نمایندگان سایر ارگان‌های ذیربط مورد بررسی قرار گرفت و جهت بررسی بیشتر به کمیته امینت، ارجاع شد.

انتهای پیام/

افزودن نظر