حکیمی پور:

در سال جدید مسئولان همراهی بیشتری با هم داشته باشند

در سال جدید مسئولان همراهی بیشتری با هم داشته باشند
دبیرکل حزب اراده ملت ایران گفت: در سال جدید بهتر است، مسئولان مساعی و همراهی بیشتری با هم داشته باشند و از باب وحدت و همدلی وارد شوند و رفتارشان نسبت به گذشته با یکدیگر مهربان‌تر و همدلانه‌تر باشد.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، احمد حکیمی پور در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که اولویت‌های سال جدید برای مسئولان و رؤسای قوا چیست، اظهار کرد: با توجه به اتفاقاتی که در آغاز سال جدید رخ داد و سیلی که در چند استان جاری شد کار مردم عملاً فلج شده است و لازم است در این زمینه ما بیش از آنکه شاهد کشمکش در سطح مسئولان و اختلاف نظر میان آنان باشیم به سمت هماهنگی و همکاری میان قوا برای رفع این مشکلات حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر وجود اختلافات میان مسئولان کام مردم را تلخ می‌کند، اظهار کرد: متأسفانه می‌بینیم که در همه مسائل از جاری شدن سیل گرفته تا سایر مشکلات اقتصادی کمتر توافق نظری میان مسئولان و نهادهای مختلف وجود دارد، در حالیکه ما نیازمند یک فضای همگرایی و همیاری مناسب میان همه مجموعه نظام هستیم و اگر در این زمینه اقدام عملی انجام ندهیم قطعاً سال خوبی در پیش رو نخواهیم داشت.

دبیر کل حزب اراده ملت تاکید کرد: اگر مسئولان به دنبال عملی کردن شعار سال مبنی بر رونق تولید هستند نیز لازم است انسجام و هماهنگی میان مجموعه‌های مختلف بیشتر شود و تمامی اقدامات در جهت مساعی و همراهی میان قوا باشد و هم کمک کند تا مشکلات را رفع کنیم، نه اینکه ببینیم دقیقاً عکس این موضوع عملی می‌شود.

حکیمی پور ادامه داد: انجام کارها البته نیازمند همکاری مردم هم هست اما جامعه نیز تا وحدت و همدلی مسئولان را نبیند و آن را باور نکند ممکن است کمتر علاقمند به همراهی کردن با آنان در رفع مشکلات باشد. پس بهتر است همه مسئولان بکوشند امسال رفتارشان با یکدیگر مهربان‌تر باشد و از در همراهی و همکاری با یکدیگر وارد شوند.

وی در پایان تاکید کرد: مجلس هم باید به درستی به وظایف خود عمل کند و اساساً همه نیروهای مؤثر و دارای قدرت قانونی در کشور باید کار خود را انجام دهند و بر انجام وظایف خود تاکید و تمرکز داشته باشند. نه اینکه هر کس بیاید و خود را همه کاره بداند و در اموری که مربوط به دیگران است دخالت کند. چرا که در این شرایط بیشتر ناهماهنگی و نارضایتی رخ می‌دهد و کاری پیش نخواهد رفت.

انتهای پیام

افزودن نظر