تذکر مجلس به محیط‌زیست برای شکارفروشی به اتباع خارجی

تذکر  مجلس به محیط‌زیست برای شکارفروشی به اتباع خارجی
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که شکارفروشی سازمان محیط‌‌زیست به اتباع خارجی را متوقف و مجوزهای صادره برای خارجیان را ابطال کنید.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که شکارفروشی سازمان محیط‌‌زیست به اتباع خارجی را متوقف و مجوزهای صادره برای خارجیان را ابطال کنید که متن این تذکر به شرح زیر است.

خلاصله تذکر: شکارفروشی سازمان محیط‌‌زیست به اتباع خارجی را متوقف و مجوزهای صادره برای خارجیان را ابطال کنید. مگر خون خارجی‌ها رنگین‌تر از هموطنان عزیز است.

سازمان حفاظت محیط زیست به بهانه درآمدزایی مجوز شکار ویژه برای اتباع خارجی در برخی مناطق کشور صادر می‌کند و نتیجه بلافصل این تصمیم نادرست و غیرکارشناسی ارجحیت بیگانگان بر هموطنان عزیز، نابودی بعضی گونه‌های جانوری و ورود مسلحانه اتباع در بعضی مناطق خاص است که هر یک آثار نامبارکی به دنبال دارد.

از جنابعالی که مدافع عزت ایرانی بودید توقع این بوده و هست که سریعاً جلوی این تصمیمات ناصواب را بگیرید.

وی همچنین در تذکری به رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد که ولنگاری و بی‌سروسامانی قیمت‌ها در بازار خودرو تا کی می‌خواهد ادامه داشته باشد که متن این تذکر به شرح زیر است:

خلاصه تذکر: ولنگاری و بی‌سروسامانی قیمت‌ها در بازار خودرو تا کی می‌خواهد ادامه داشته باشد و شما کجای این بازار آشفته هستید؟

جناب آقای وزیر

عدم انجام تعهدات صنایع خودروساز به مردم، بی‌کیفیتی محصولات صنایع خودروساز، افزایش روزانه قیمت خودروهای بی‌کیفیت، عدم رعایت حقوق و حمایت از قطعه‌سازان داخلی علی‌رغم تأکید عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و هر چند بخشی از این نابسامانی نتیجه سیاست‌های ناصواب وزارت متبوع جنابعالی ازجمله قیمت‌گذاری ۵ درصد زیر قیمت بازار است، اما لازم است برای رفع این مشکلات اهتمام نمایید.

انتهای پیام

افزودن نظر