بندپی: مسئولان باید خدمت به جانبازان را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند

بندپی: مسئولان باید خدمت به جانبازان را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند
استاندار تهران گفت: خانواده شهدا و ایثارگران صبر و بردباری بسیاری داشته اند و مسئولان بایستی تمام تلاش خود را برای خدمات رسانی به این عزیزان به کار بگیرند.

استاندار تهران با جانبازان شاغل در استانداری تهران با حضور یاوند عباسی مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران، همتی‌فر مشاور استاندار تهران در امور ایثارگران، مرتضوی مدیرکل بنیاد و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران، نصیری مدیرکل بنیاد و امور ایثارگران تهران به مناسبت اعیاد شعبانیه در استانداری تهران برگزار شد.
استاندار تهران با اشاره به اینکه افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران این است که برگرفته از آموزه‌های دینی  به برکت اندیشه‌های امام راحل(ره) و مشارکت آحاد مردم جامعه است گفت: یک میراث گران بها به نام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای ما به ارث گذاشته شده و بایستی در همه ابعاد نسبت به پاسداشت، مراقبت، حفاظت و تحقق بخشیدن اهداف آن کوشا و در سرلوحه اقدامات خود قرار دهیم.
محسنی بندپی با تأکید بر اینکه جانبازان معزز همه سرمایه و هستی خودشان را با خلوص و ایثارگری در راه آرمان ‌های انقلاب و نظام قرار داده اند اظهار داشت: خانواده شهدا و ایثارگران صبر و بردباری بسیاری داشته اند و مسئولان بایستی تمام تلاش خود را برای خدمات رسانی به این عزیزان به کار بگیرند.
 استاندار تهران در بخش دیگری از سخنان خود در این نشست افزود: جانبازان سند افتخار انقلاب اسلامی و حماسه دفاع مقدس هستند و باید تلاش کنیم روحیه و فرهنگ ایثارگری در جامعه تداوم داشته باشد.
 انتهای پیام/

افزودن نظر