ایجاد نا امیدی، تفرقه وبزرگ جلوه دادن کاستیها سیاست دشمن است

ایجاد نا امیدی، تفرقه وبزرگ جلوه دادن کاستیها سیاست دشمن است
کیش - دادستان کل کشور در مراسم 22 بهمن در کیش تصریح کرد: ایجاد ناامیدی در مردم، بزرگ جلوه دادن کاستیها و اختلاف افکنی از سیاستهای دشمن است.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری در سخنانی در اجتماع مردم کیش در اسکله بزرگ این جزیره افزود: دشمن تلاش دارد تا از جبهه های فرهنگی، اقتصادی، چهره انقلاب اسلامی را بگونه ای ترسیم کند که مردم از انقلاب فاصله بگیرند، چرا که مهمترین عامل تحقق و استمرار انقلاب اسلامی حضور مردم در صحنه است.


وی، هویت بخشی به ملت ایرن را بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ذکر کرد و افزود: این دستاورد موجب پیشرفتهای عظیم و حیرت انگیز ایران شده و حفظ آن از ضرورتهای جامعه است.
وی با اشاره به تاریخ پرفراز انقلاب اسلامی یاداوری کرد: ملت ایران برای حفظ ارزشها و دستاوردهای شگرف انقلاب اسلامی همواره سینه سپر کرده اند که بیش از 250 هزار شهید و 500 هزار جانباز و آزاده شاهدی براین مدعا است .
منتظری اضافه کرد: گرچه با آرمانهای اصلی انقلاب فاصله داریم اما خدمات و دستاوردهای ارزنده نظام اسلامی از نقاط درخشان و فرازهای این انقلاب است که همواره باید در حفظ آن بکوشیم.
وی با اشاره به حضور گسترده مردم در آیین های گرامیداشت دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن این حضور را جلوه ای از حماسه آفرینی مردم در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی توصیف کرد.
دادستان کل کشور در ادامه، تداوم راه بنیانگذار جمهوری اسلامی، پیروی از رهبر معظم انقلاب و پافشاری بر ارزشهای الهی، معنوی، دینی و اخلاص و تقوا را مورد تاکید قرار داد.
وی با تاکید بر حفظ و حدت و استقلال ملی، برضرورت تلاش جهادگونه در عرصه های مختلف از جمله در عرصه های علم و دانش تاکید کرد.
منتظری تکرار کرد که فضای مجازی باید مدیریت شود زیرا کسی قادر به بستن این فضا نیست و منظور ما مدیریت این فضا است.
به گزارش ایرنا، هزاران نفر از اقشار مختلف مردم جزیره کیش با همراهی گردشگران روحانیان و مسئولان محلی با شرکت در این راهپیمایی و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، بار دیگر وحدت ملی و جلوه های مشارکت، همدلی و پایبندی خود به آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.
راهپیمایی 22 بهمن مردم جزیره کیش از میدان ساحل آغاز و راهپیمایان با شعارهایی کوبنده علیه استکبار جهانی دگر بار استواری و پایبندی خود را به آرمانهای انقلاب و امام نشان دادند.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی پس از طی مسیر در اسکله بزرگ تفریحی کیش اجتماع و به سخنان حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور گوش فرا دادند.
جزیره کیش با مساحت 91.5 کیلومتر مربع و جمعیتی حدود 40 هزار نفر در 18 کیلومتری کرانه جنوبی ایران در محدوده شمالی آب های نیلگون خلیج فارس واقع است و از نظر تقسیم بندی سیاسی و اداری کشور، در محدوده استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه قرار دارد.
1339

افزودن نظر