دعوت امام جمعه گرگان و استاندار گلستان برای استقبال از رییس جمهوری

دعوت امام جمعه گرگان و استاندار گلستان برای استقبال از رییس جمهوری
گرگان - امام جمعه گرگان و استاندار گلستان با صدور پیامی مشترک از مردم استان برای استقبال از رییس جمهوری در سفر به این خطه شمالی دعوت به عمل آوردند.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، در این پیام آمده است: خداوند متعال را شاکریم که مردم ولایت مدار، عزیز و شریف گلستان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران میزبان ریاست محترم جمهور و کاروان تدبیر و امید هستند.


این پیام می افزاید: اکنون در آستانه این سفر ضمن تجدید بیعت با آرمان های انقلاب، امام راحل، مقام معظم رهبری و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام به خصوص چهار هزار شهید گلستان از عموم مردم شریف و همیشه در صحنه استان دعوت می نماییم با حضور گرم و مهمان نوازانه خود در آیین استقبال از دکتر روحانی راس ساعت 9 صبح روز دوشنبه 24 دی ماه در محل استادیوم تختی شهرستان گنبد کاووس، پرچم مهمان نوازی استان را همچون گذشته در همراهی دولت تدبیر و امید برافراشته نگاه دارند.
در ادامه پیام سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه و سیدمناف هاشمی استاندار گلستان ابراز امیدواری شده است این سفر حاوی برکات در مسیر توسعه پایدار و همه جانبه منطقه باشد.
3014/2729

افزودن نظر