26 دی ماه روز به یاد ماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی است

26 دی ماه روز به یاد ماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی است
بروجرد - امام جمعه بروجرد گفت: 26 دی ماه روز به یاد ماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی و سالروز شهادت فدائیان اسلام است.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد با اشاره به ولادت حضرت زینب(ع) و روز پرستار افزود: حضرت زینب(س) الگوی خوبی برای بشریت است چرا که درعبادت، بصیرت و شجاعت اسوه و نمونه بود و حادثه دلخراش عاشورا را مدیریت و دشمن را وادار به شکست کرد.


وی اظهارداشت: حضرت زینب(س) الگوی صبر و استقامت است و پرستاران باید سیره زندگی ایشان را الگو قرار دهند.
خطیب نماز جمعه بروجرد با تاکید برعملی شدن وعده های مسئولان در راستای حل مشکلات کارگران شهرداری بیان کرد: کارگران شهرداری به خاطرحقوق معوقه تحصن کردند و مسئولان استانی و شهرستانی قول مساعد دادند که چهارماه حقوق آنها را دراین هفته پرداخت کنند که این مهم باید عملی شود.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به فرمایشات رهبری در جمع مردم قم اضافه کرد: توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری کارساز و کار گشا است و باید به این فرمایشات عمل کرد.
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند برای حل مشکلات به روحیه انقلابی و خود باوری نیاز است و باید به جوانان اعتماد کرد زیرا این قشر آینده سازان کشور هستند.
امام جمعه بروجرد گفت: جوانان فضای مجازی را به محیطی برای زدن تو دهنی به دشمن تبدیل و با اطلاع رسانی و بصیرت افزایی آنها را در رسیدن به اهداف شومشان نا امید کنند.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی اظهارداشت: رهبرمعظم انقلاب دراین دیدار فرمودند آمریکا اعتباری ندارد و طبل تو خالی است و نباید از تهدیدهای دولتمردان این کشور ترسید.
وی با اشاره به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی افزود: آیین های این ایام باید با شکوه بیشتر برگزار و در دهه مبارک فجر به محرومان بیشتر رسیدگی شود.
7273/7190

افزودن نظر