وحدت بهترین راه خنثی کردن توطئه دشمنان است

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: هیچ راهی برای خنثی کردن توطئه دشمنان بهتر از وحدت و انسجام سیاسی نیست.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،‌ اسماعیل جبارزاده در اختتامیه همایش معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور اظهار داشت: همیشه در جامعه به وحدت و انسجام نیاز داشتیم اما امروز بیشتر از همیشه این نیاز احساس می شود؛ چرا که امنیت اولویت اول استانداری ها است و وحدت و انسجام مقدمه تامین امنیت پایدار است.


وی افزود: در همین راستا ما به مسوولان استانداری ها توصیه می کنیم تا در حد توان این وحدت،‌ صمیمیت و همدلی را عمق بخشند. ما می توانیم با وحدت و همدلی مشکلات جامعه را حل و برنامه‌های دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی را خنثی کنیم.
جبارزاده با بیان این که هیچ راهی برای خنثی کردن توطئه دشمنان بهتر از وحدت و انسجام سیاسی نیست، تاکید کرد: دست ‌اندرکاران استانداری‌ها خصوصا معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی باید نظارت کامل و کافی نسبت به عملکرد دستگاه های زیرنظر خود در استان ها داشته باشند.
وی گفت:‌ اگر کسانی در فکر توطئه علیه ایران هستند ما می توانیم با ایجاد اعتماد به نفس بالا در کارگزاران نظام در استان ها و شکل گیری نهضت خدمتگزاری سال 97 را تبدیل به سال پویایی کشور و نظام کنیم. همچنین اگر دشمن هر استرات‍ژی و طرحی علیه کشور داشته باشد، طبیعتا یکی از وظایف ما طراحی پاد استراتژی آن توطئه ها است.
معاون سیاسی وزیر کشور ادامه داد:‌ ثابت شده است که مردم ما در روزهای سخت می درخشند در اوج تحریم ها به خوبی مقاومت کردند و در جنگ تحمیلی ایثار و فداکاری بسیاری کرده اند.
وی تاکید کرد: امروز هم اگر مشکلی در جامعه پیش آید و عزم دشمنان بر فشار بیشتر بر ایران باشد با بستن کمر همت و خدمت به مردم بزرگ و قدرشناس ایران و با پایه گذاری نهضت خدمتگزاری در استان ها خواهیم توانست در پیشگاه خداوند متعال، شهدای عزیز و ملت بزرگ ایران روسفید و سربلند باشیم.
وی خاطرنشان کرد: مطمئن هستیم که سال 97 سال توام با موفقیت های جدید و قدم‌های بسیار ارزنده در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و اقتصادی خواهد بود چرا که به عنایت حق تعالی و همت مردم و خلوص نیت خدمتگزاران این مردم اطمینان داریم.
سیام**1751**1449

افزودن نظر