گیلانی در صحن علنی مجلس:

سفرهای کم اثر ابتکار به خوزستان، مردم را عصبانی‌تر کرده است

نماینده گتوند و شوشتر در مجلس شورای اسلامی گفت: سفرهای رییس سازمان حفاظت محیط زیست به خوزستان، مردم را عصبانی‌تر کرده است.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، "سهراب گیلانی" نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، در سخنانی در صحن علنی مجلس، با اشاره به اینکه امروز شاهد رفتارهای سیاسی و رادیکالی نفرت انگیز از سوی برخی از سران کشورهای منطقه هستیم عنوان داشت: ابلهانی همچون دولت سعودی، با جنگ نیابتی به نیات استکبار عمل می کنند.

وی افزود: دولت سعودی؛ این دجّال زمان، نیابتاً عمله استکبار است.


گیلانی تصریح کرد: ایران با شناخت تاریخی از آمریکا، حیله های پسابرجامی اش را نیز می شناسد.


نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ریزگردها، بیماری، محرومیت، مشکلات اشتغال و عدم توجه به جاده ها و زمین های کشاورزی سیل زده استان، از جمله چالش های این منطقه است.


گیلانی با بیان اینکه سفرهای کم اثر ابتکار رییس سازمان حفاظت محیط زیست به خوزستان، مردم را عصبانی تر کرده است، گفت: امیدواریم مسئولان، تذکر نمایندگان استان خوزستان را جدی بگیرند.


وی در پایان، با اشاره به لزوم توجه به احداث سد گتوند که با بی توجهی، 10 تا 12 میلیون متر مکعب آب شور را انباشته کرده، خاطر نشان کرد: باید به پروژه های نیمه تمام مجتمع های دامپروری و خسارت دیدگان ناشی از سیل رسیدگی شود.

افزودن نظر