بانوان حزب مؤتلفه اسلامی:

16 آذر همچنان روز دانشجوی ضدآمریکایی و ضدسلطه باقی خواهد ماند

16 آذر همچنان روز دانشجوی ضدآمریکایی و ضدسلطه باقی خواهد ماند
بانوان حزب مؤتلفه اسلامی با انتشار بیانیه‌ای بمناسبت روز دانشجو تاکید کردند: 16_آذر همچنان روز دانشجوی ضدآمریکایی و ضدسلطه باقی خواهد ماند.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، متن این بیانیه به شرح زیر است:

شانزدهم آذر سرآغاز حرکتی نوپا در سیر استکبار ستیزی دانشجویان بود که با پیروزی انقلاب اوج گرفت و در گرماگرم حوادث پس از انقلاب به بلوغ رسید. این نسیم رحمت الهی بود که ذائقه عدالتخواه دانشجویان ایرانی را بیدار کرد و آنان را بر ضد استکبار برانگیخت. شانزدهم آذر نشان بارزی از نقش بی نظیر دانشجویان ایران اسلامی در شناخت ریشه های استعمار و مبارزه صادقانه با مصادیق استکبار است.

روز شانزدهم آذر نماد بیداری فرزندان انقلاب بر تاریکی های زمانه خویش و نماد همیشه در صحنه بودن و نشانه هوشیاری و بصیرت دانشجو در تمامی تحولات کشور است. روزی که ملت سرافراز ایران،خط بطلانی بر سیاست های نظام وابسته و سرسپرده حاکم کشید.نظامی که ادامه سلطنت منحوس خود را مدیون حمایت دولتهای مستکبر جهان بود. به دولت های غاصب و جنایتکار هشدار می دهیم 16 آذر همچنان روز دانشجوی ضد آمریکا و ضد سلطه باقی خواهد ماند، و آمریکا و اسرائیل بدانند، با اعلام قدس اشغالی بعنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی درهای جهنم را بر روی خود و منافعشان خواهد گشود. این مکاران آگاه باشند که تغییر سیاستهای کاخ سفید فریبی بیش نیست و به کسانی که با مطرح کردن این موارد به دنبال استحاله هویت مقاومت هستند اعلام میداریم که با وجود دانشجویان آگاه و ولایت پذیر باید فکر دست اندازی به ایران و کشورهای اسلامی را از ذهنشان بیرون کنند.

انتهای پیام

افزودن نظر