در پیامی

ولایتی درگذشت «علی شریعتمداری» را تسلیت گفت

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت یکی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی را تسلیت گفت.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، پویا علی اکبر ولایتی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیامی درگذشت مرحوم علی شریعتمداری را تسلیت گفت.

متن کامل پیام تسلیت ولایتی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

خبر درگذشت مرحوم دکتر علی شریعتمداری چهره واقعی و ماندگار علمی کشور و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، بی تردید برای همه ملت عزیز ایران و به ویژه اصحاب علم و دانش و اساتید، دانشجویان و دانشگاهیان تأثر برانگیز و برای همکاران علمی ایشان موجب تأثر و تألم گردید.

دکتر علی شریعتمداری شخصیتی متواضع، با تقوا و به واقع علمی با داشته های فراوان در این زمینه بود که اثرات بی نظیر و ارزشمند ایشان روشنی بخش راه علم آموزی و تعلیم و تربیت در کشور خواهد بود و توانست شاگردان فراوانی را در این جهت تربیت و به جامعه اسلامی تقدیم نماید و کارنامه درخشان ایشان در اذهان ملت بزرگ ایران به یادگار خواهد ماند.

ایشان به دور از عافیت طلبی تمام همت خود را برای رشد و ارتقای علمی کشور، به خصوص در زمینه علوم انسانی که بارها مورد تأکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز بوده است به کار بسته بود و شاهد حضور تأثیرگذار، منظم و دلسوزانه این چهره ماندگار علمی کشور در شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده ایم که خدمات فراوانی را نیز به سنگر تعلیم و تربیت ایران اسلامی که دغدغه جدی ایشان نیز بود ارائه کرد.

اینجانب درگذشت دکتر علی شریعتمداری را به جامعه دانشگاهی و علمی کشور، خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند، رحمت و غفران الهی مسئلت می نمایم.

علی اکبر ولایتی

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی

به گزارش تسنیم، علی شریعتمداری عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در روز 20 دی ماه در شیراز و در سن 93 سالگی به علت کهولت سن، دار فانی را وداع گفت.

انتهای پیام/

افزودن نظر