فرهنگی: مجلس فردا جلسه غیر علنی خواهد داشت / حضور وزیر اقتصاد یا رئیس کل بانک مرکزی در جلسه فردا

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: فردا سه شنبه مجلس شورای اسلامی جلسه‌ غیرعلنی با حضور تیم اقتصادی دولت و سرپرست مرکز پژوهش‌های مجلس دارد.

محمد حسین فرهنگی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجو، خبر برگزاری جلسه غیر علنی مجلس (سه شنبه ۱۳ خرداد ۹۹) با محوریت مسائل اقتصادی را داد.
وی ادامه داد: در این جلسه وزیر امور اقتصاد و دارایی و یا عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی و همچنین سرپرست مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی حضور دارند که قرار است به مسائل اقتصادی و معیشتی مردم در این جلسه پرداخته شود.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه هیئت رئیسه مجلس فردا جلسه خواهد داشت، گفت: در جلسه غیر علنی مجلس قرار است مرکز پژوهش ها درباره مسائل و مشکلات اقتصادی کشور و رکود اقتصادی که مانع تحقق تولید در کشور می شود گزارش هایی به نمایندگان مجلس یازدهم ارائه دهد.
وی افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده در این جلسه یا فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و یا عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی برای ارائه گزارش به مجلس خواهند آمد.
عضو هیئت رئیسه مجلس بیان داشت: مجلس بنا دارد تا در جلسات مختلف از اعضای تیم اقتصادی دولت دعوت کند تا در مورد مسائل اقتصادی کشور به نمایندگان گزارش دهند.
فرهنگی در پایان بیان داشت: بعد از جلسه غیر علنی، مجلس شورای اسلامی جلسه علنی خواهد داشت و یکی از اعضای تیم اقتصادی دولت برای ارائه گزارش در مورد مسائل اقتصادی روز کشور در جلسه علنی مجلس حاضر می شود.

افزودن نظر