امیدوارم برای رفع دغدغه‌های اقتصادی مردم گام‌های جدی برداشته شود

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل تاکید کرد: امیدوارم برای رفع دغدغه‌های اقتصادی مردم گام‌های جدی به ویژه در حوزه قانونگذاری برداشته شود.

علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در پیامی، انتخاب قالیباف به ریاست مجلس یازدهم را تبریک و از زحمات و تلاش‌های لاریجانی تقدیر کرد.

متن پیام به این شرح است:
جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی
مجلس یازدهم شورای اسلامی در حالی دوره جدید قانونگذاری را آغاز نمود که با رأی اکثریت و در پیام همدلی و همراهی منتخبان مردم شریف ایران، رئیس و اعضای محترم هیئت رئیسه با رأی قاطع نمایندگان ملت انتخاب گردیدند.
لازم می دانم بدینوسیله انتخاب جنابعالی را به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک گفته و اظهار امیدواری نمایم که در سال جهش تولید که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مورد تاکید قرار گرفته، با عزم جزم نمایندگان محترم در جهت رفع دغدغه‌های اقتصادی مردم به عنوان مهمترین ضرورت کشور گام‌های جدی به ویژه در حوزه قانونگذاری برداشته شود.

همچنین لازم می دانم از برادر ارجمندم جناب آقای دکتر لاریجانی که در مسئولیت سه دوره قانونگذاری مجلس شورای اسلامی در جهت تحقق اهداف نظام تلاش‌های فراوانی را داشته اند نیز تقدیر وتشکر نمایم.
توفیقات جنابعالی، هیئت محترم رئیسه و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

علی اکبر ولایتی

افزودن نظر