الماسی: لایحه رتبه‌بندی معلمان هرچه سریع‌تر به مجلس ارسال شود

نماینده مردم دیر و کنگان در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست که هر چه سریع تر لایحه رتبه‌بندی معلمان را به مجلس ارسال کنند.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، سکینه الماسی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رییس جمهور گفت: مردم در این وضعیت اقتصادی توانی برای آزمون و خطا ندارند، بهتر است به جای تحرکات مالی گسترده در سطح بازارهای مالی که به نفع سوداگری صاحبان قدرت و ثروت ختم می‌شود، به فکر اقتصاد خرد، کارگاه‌های تولیدی و راه اندازی اقتصاد خرد باشیم،‌ همچنین با توجه به درخواست معلمان و نمایندگان مجلس لایحه رتبه‌بندی معلمان را هرچه سریع تر به مجلس ارسال کنید.

نماینده دیر و کنگان خطاب به مردم حوزه انتخابیه خود بیان کرد: شما بهترین و لایق‌ترین مردم کشور هستید، نباید سهم شما محرومیت و فقر باشد، در ۴ سال گذشته با کمک همدیگر توانستیم گام‌های اثربخشی در جهت کاهش نابرابری و رفع تبعیض در محل زندگی برداریم.

الماسی ادامه داد: در این ۴ سال نهایت تلاش خود را انجام دادیم تا بتوانیم زمینه پیشرفت و رشد منطقه را فراهم کنیم؛ با امید خدا شاهد قد کشیدن دختران و پسران توانمند در منطقه باشیم که نه تنها باعث پیشرفت بوشهر بلکه بتوانند تغییرات جدی در سطح کشور و منطقه ایجاد کنند.

انتهای پیام

افزودن نظر