طحان نظیف در مسجدالنبی: مشارکت مردم در انتخابات چشمگیر است

عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: مشارکت مردم در انتخابات بسیار چشمگیر است و امروز و در روز انتخابات ملت ایران همانند ٤١ سال گذشته می‌خواهند تصمیم‌گیرنده مسائل اصلی و اساسی کشورشان باشند.

هادی طحان‌نظیف عضو حقوقدان شورای نگهبان با حضور در شعبه اخذ رأی مسجد النبی نارمک و در جریان بازدید از فرایند اخذ رأی و روند نظارت بر انتخابات در گفتگو با شبکه سه سیما با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: در این انتخابات همانند انتخابات‌های گذشته شاهد حضور پرشور مردم در آغازین ساعات رأی گیری بودیم و مردم شریف ایران از لحظات ابتدایی آغاز رأی‌گیری در حوزه‌های اخذ رأی حضور پیدا کردند و در برخی از حوزه‌ها هم قبل از شروع رأی‌گیری شاهد حضور مردم در شعب بودیم.

وی افزود: انتخابات جشن ملی است و طبیعتاً در جشن ملی همه مردم باید حضور داشته باشند؛ بنده به مردم عزیز توصیه می‌کنم همه اقوام و آشنایان و دوستان خود را به صندوق‌های اخذ رأی دعوت و همراهی کنند تا همه در این جشن ملی شریک باشیم.

عضو حقوقدان شورای نگهبان با بیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات بسیار چشمگیر است، گفت: امروز و در روز انتخابات ملت ایران همانند ٤١ سال گذشته می‌خواهند تصمیم‌گیرنده مسائل اصلی و اساسی کشورشان باشند.

وی با اشاره به اینکه انتخاب نمایندگان شایسته برای تشکیل یک مجلس قوی خیلی مهم است، افزود: یک مجلس قوی می‌تواند تصمیم‌های مهم و اساسی برای کشور اتخاذ کند.

طحان‌نظیف در پایان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، تأکید کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند انتخابات آبروی کشور است و در بُعد بین‌المللی این آبرو، اعتبار و مشروعیت کشور و ملت ایران را به رخ جهانیان می‌کشاند به همین دلیل حضور مردم در انتخابات توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده و می‌کند.

افزودن نظر