حضور آگاهانه مردم پای صندوقها نشان از پویایی نظام اسلامی است

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: حضور آگاهانه نشان از موقعیت شناسی و بصیرت انقلابی مردم دارد که در موقع مناسب حمایت خود را از نظام اعلام می کنند.

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی هوایی ارتش در ساعات اولیه صبح امروز با حضور در یکی از شعبات اخذ رأی، رأی خود را به صندوق انداخت.
امیر صباحی فرد در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور آگاهانه مردم در شعبات اخذ رأی گفت: این حضور آگاهانه نشان از موقعیت شناسی و بصیرت انقلابی مردم دارد که در موقع مناسب حمایت خود را از نظام اعلام می‌کنند و این نشان از پویایی نظام اسلامی دارد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: حضور پرشور مردم ولایت مدار در راهپیمایی ۲۲ بهمن نوید یک انتخابات پرشور داشت و امروز وظیفه نمایندگان محترم بسیار سنگین‌تر است چرا که باید قدر شناس این حضور و انتخاب باشیم.
سرتیپ صباحی فرد تصریح کرد: قطعاً توجه به رهنمودهای ارزشمند رهبری در مورد خصوصیات یک نماینده انقلابی می‌تواند راه گشای یک انتخاب درست باشد و انشا الله بتوانیم مجلسی فعال، انقلابی و با کارایی بالا داشته باشیم تا بتوانیم کشور را بیش از پیش به توسعه و پیشرفت مناسب مردم شریف ایران اسلامی برسانیم.

افزودن نظر