امام جمعه ‌زابل:

مشارکت حداکثری در انتخابات امنیت و اقتدار کشور را افزایش می دهد

ایسنا/سیستان و بلوچستان امام جمعه زابل گفت: مشارکت حداکثری ضریب امنیت و اقتدار کشور اسلامی را افزایش می‌دهد، هرچقدر حضور بیشتر و پرشورتر باشد، اقتدار بین المللی ایران بیشتر خواهد شد، مردم با حضورشان در پای صندوق های رای در واقع به اصل نظام اسلامی و اصل اسلام رای می دهند و حمایت خودشان را بعد از ۴۱سال قدرتمندتر از گذشته به جهانیان نشان خواهند داد.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین کیخا در خطبه های نماز جمعه زابل گفت: ملت ایران اسلامی در ۲۲ بهمن حماسه آفریدند، راهپیمایی های باشکوه در سراسر ایران، مخصوصا شهرستان زابل، از ملت ایران و مردم شهرستان زابل تشکر می کنم، این جهاد فی سبیل الله که قدرت نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشید، به همان اندازه که آمریکا و ازنابش و استکبار جهانی را عصبانی کرد و آتش زد، آزادگان جهان و جبهه مقاومت را خوشحال و دلگرم کرد.


وی بیان کرد: این روزها یوم الله است، قدرت خداوند متعال بروز و ظهور پیدا می کند، ملتی که ۴۱سال زیر سخت ترین فشارها محکم و استوار ایستاده اند، وقتی که صحبت از اصل انقلاب‌، ارزش ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی باشد، همه صف واحد می شوند.


امام جمعه شهرستان زابل افزود: یک روز سرنوشت ساز دیگر انتخابات مجلس شورای اسلامی است که ملت ایران یک یوم الله دیگری را رقم خواهند زد


وی گفت: کاندیداهای مجلس شورای اسلامی برنامه ارائه و از تخریب پرهیز کنند، ‌چرا که کرامت انسان مومن باید حفظ شود. مردم هم که واجد شرایط رای دادن هستند، دقت کنند که فرد اصلح را انتخاب نمایند، طایفه گرایی و قوم گرایی را کنار بگذاریم، در مورد شخصیت کاندیدا، کارها، برنامه ها، سالم بودن، پاکدست بودنش ‌تحقیق و مطالعه کنید.


حجت الاسلام والمسلمین کیخا افرود: مجلسی می خواهیم که افراد صالح از جای جای ایران درآن راه پیدا کنند، اگر همه ملت ایران وظیفه شان را درست انجام دهند، مجلسی در طراز انقلاب اسلامی انتخاب و تشکیل خواهد شد، کاندیدایی که با پول خرج کردن و خریدن رای ‌به مجلس برود، شک نکنید که منافع مردم را می فروشد، اولین کاری که می کند، منافع مردم را به فروش می گذارد، چون پول خرج کرده و باید به پولش برسد.


وی با اشاره به وصیت نامه شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی و توصیه ایشان به سیاسیون افزود: کاندیداها باید اعتقاد عملی به ولایت فقیه، اعتقاد به جمهوری اسلامی، پاکدست، معتقد و خدمتگذار، مقابله با فساد و دوری از فساد و تجملات، احترام به مردم و خدمت به آنان را عبادت بدانند.
امام جمعه زابل هم‌چنین ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و تولد حضرت امام خمینی(ره) را تبریک گفت و افزود: حضرت فاطمه (س) الگو برای همه هستند، این روز را به همه به ویژه بانوان تبریک ویژه عرض می کنم.

انتهای پیام

افزودن نظر