همه در افزایش طلاق جامعه مقصریم / هیچ‌چیز جای نقش زنان را در جامعه نمی‌گیرد

خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: خداوند همراه، یار و کمک‌کار و گره‌گشاست، خداوند عزیز برای اهل تقوی جنود و عالم امکانش را در اختیارش قرار می‌دهد، امام (ره) احیاگر حکومت دین و تغییر دهنده مسیر تاریخ بود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، آیت الله کاظم صدیقی خطیب نماز جمعه این هفته تهران در خطبه های این نماز در سخنانی تبریک میلاد حضرت فاطمه (س) و نیز میلاد حضرت امام خمینی (ره)، گفت: خداوند همراه، یار و کمک کار و گره گشاست، خداوند عزیز برای اهل تقوی جنود و عالم امکانش را در اختیارش قرار می دهد، امام (ره) احیاگر حکومت دین و تغییر دهنده مسیر تاریخ بود.
وی با اشاره به گوشه ای از زندگی حضرت فاطمه (س)، اظهار داشت: بانوان سعی کنند مثل حضرت زهرا (س) ایمان در وجودشان، مانع پرخاشگری ها و بی مسئولیت ها شود، پدر ها دختری خداترس و عاشق خدمت به خانواده تربیت کنند.
خطیب نماز جمعه این هفته تهران همچنین نسبت به افزایش آمار طلاق در کشور انتقاد و ابراز تأسف کرد و گفت: در این آمار طلاق ها هم قصور ما، آموزش و پرورش و هم رسانه ها و اندیشمندانی که زبان و قلمشان اثر دارد، قصور داریم.
آیت الله صدیقی همچنین، بچه داری و شوهرداری را رسالت اول زن دانست و افزود: هیچ چیزی جای این مسئولیت را برای زنان نمی گیرد.
این خبر تکمیل می شود...

افزودن نظر