وزارت‌خارجه برای انتقال شیخ زکزاکی به ایران با دولت نیجریه رایزنی کند

اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه‌‌ای از وزیر امور خارجه خواست با رایزنی با مسئولان دولت نیجریه، شیخ زکزاکی را به منظور سپری کردن مراحل درمانی به ایران منتقل کنند.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه‌‌ای از وزیر امور خارجه خواست با رایزنی با مسئولان دولت نیجریه، شیخ زکزاکی را به منظور سپری کردن مراحل درمانی به ایران منتقل کنند.

متن نامه به شرح زیر است :

« وزیر محترم امور خارجه 

جناب آقای دکتر ظریف 

سلام علیکم

بعد از گذشت یک سال از مکاتبات خصوصی و عمومی و پیگیری های میدانی دانشجویان انقلابی با وزارت امورخارجه و دیگر دستگاه های مرتبط برای رسیدگی به وضعیت شیخ زکزاکی، و نیافتن پاسخی مناسب از سوی وزارتخانه از شما تقاضامندیم حالا که ترجیح دادید برای بهبود روابط اقتصادی خود با دولت سفاک نیجریه کمیسیون مشترک اقتصادی تشکیل دهید، به سرعت رایزنی نمایید تا بدون فوت وقت شیخ زکزاکی را به منظور سپری کردن مراحل درمانی به ایران منتقل کنند.

دانشجویان عدالتخواه به شما و وزارت خانه تحت امرتان هشدار می‌دهند، در صورت ادامه این کم کاری ها و عدم رایزنی جهت انتقال شیخ زکزاکی به ایران، دانشجویان انقلابی با نگرانی از وخامت حال شیخ زکزاکی از این خواسته شان عقب نشینی نخواهند کرد و ابزارهای دیگری را برای مطالبه جهت حفظ جان خمینی نیجیریه به کار خواهند برد.

انتهای پیام/

افزودن نظر