افتتاح ساختمان دادگستری مردم بشاگرد را از طی مسافت تا بندرعباس بی‌نیاز کرده است

افتتاح ساختمان دادگستری مردم بشاگرد را از طی مسافت تا بندرعباس بی‌نیاز کرده است
نماینده بشاگرد در مجلس گفت: پیش‌تر، مردم این شهرستان برای مسائل حقوقی باید حتما خود را به بندرعباس می‌رساندند، اما با افتتاح ساختمان دادگستری، دیگر، نیازی به طی این بُعد مسافت نیست.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، حجت‌الاسلام مصطفی ذوالقدر نماینده مردم بشاگرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به افتتاح ساختمان دادگستری شهرستان بشاگرد که یکی از مصوبات سفر اخیر آیت‌الله رئیسی به استان هرمزگان بود، گفت: اقدام قوه قضائیه در افتتاح ساختمان دادگستری بشاگرد اقدام بسیار بسیار صحیح و مثبت بود.

وی تاکید کرد: جا دارد بنده از این اقدام و دستور آیت‌الله رئیسی کمال تشکر و قدردانی داشته باشم چرا که این ساختمان از جمله نیاز‌های شهرستان قلمداد می‌شد.

نماینده مردم بشاگرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قطعا افتتاح این ساختمان مشکلات قضایی و حقوقی مردم را تسهیل خواهد کرد.

ذوالقدر تصریح کرد: پیش‌تر مردم بشاگرد برای مسائل حقوقی باید حتما خود را به بندرعباس رسانده و  مسافت طولانی را طی می‌کرند اما با افتتاح ساختمان دادگستری، نیازی به طی این بُعد مسافت نبوده و موجب رضایت مردم خواهد بود. مردم این شهرستان از اقدام قوه قضائیه رضایت کامل دارند.

انتهای پیام/

افزودن نظر