4 طرح شفافیت در کمیسیون آیین‌نامه مجلس تجمیع می‌شود

4 طرح شفافیت در کمیسیون آیین‌نامه مجلس تجمیع می‌شود
عضو کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس از بررسی تجمیع 4 طرح مربوط به شفافیت در نشست این کمیسیون در اولین هفته کاری مجلس بعد از تعطیلات صحن خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، عباس پاپی‌زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: کمیسیون آیین‌نامه در نشست خود در اولین هفته کاری مجلس بعد از تعطیلات موضوع تجمیع 4 طرح مربوط به شفافیت را مورد بررسی قرار خواهد داد.

وی افزود: طرح شفافیت نظام تقنینی به همراه سه طرح دیگر در رابطه با شفافیت به کمیسیون ارسال شده و بنا بر این است که طرحی جامع در این باره متشکل از هر 4 طرح ارائه‌شده ‌در کمیسیون تدوین و بررسی شود و در همین راستا نظرات طراحان این 4 طرح نیز استماع یا لحاظ خواهد شد.

عضو کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس اظهار داشت: بررسی و تعیین تکلیف طرح‌های مربوط به شفافیت در اولویت کاری کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس قرار دارد و بنای کار ما بر این است تا پیش از انتخابات مجلس این موضوع تعیین تکلیف شود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

افزودن نظر