بازدید وزیر دفاع از بیمارستان سیارساخت وزارت دفاع در کربلای معلی

بازدید وزیر دفاع از بیمارستان سیارساخت وزارت دفاع در کربلای معلی
وزیر دفاع با حضور در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی و همراهی با دلدادگان و عاشقان سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالحسین(ع) از بیمارستان سیار ساخت وزارت دفاع در کربلای معلی بازدید کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه همه دستگاه های دولتی و نهاد های مردمی در خدمت گذاری به زائران اربعین از هیچ کوششی فروگذار نکردند و با توجه به حجم بیشتر زائرین اربعین در سال جاری خدمات گسترده تر و مطلوب تری برنامه ریزی و ارائه شد با تشریح حمایت ها و پشتیبانی های متنوع و بی دریغ نیرو های مسلح اعم از ارتش جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران، وزارت دفاع و نیروی انتظامی از ستاد اربعین کشور اظهار داشت: کمیته های تخصصی ستاد اربعین نیرو های مسلح در قالب کمیته های امنیتی، فرهنگی، نیروی انسانی، فنی و مهندسی و ترابری و پشتیبانی خدمات شایان توجهی را به زائران حسینی (ع) ارائه دادند.
امیر سرتیپ حاتمی در بازدید از بیمارستان سیار ساخت وزارت دفاع، استقرار این بیمارستان ۶۵ تختخوابی که توسط دولت و نیرو های مسلح عراق درکربلای معلی برپا شده است را یکی از اقدامات شایان توجه در ارائه خدمات درمانی اورژانسی، بستری و همچنین در زمینه عمل های جراحی مهم به زائران برشمرد.
وی با بیان اینکه با استقرار موکب مردم یاری عاشورائیان وزارت دفاع در مرز مهران یک دستگاه تصفیه، تولید و بسته بندی آب در خدمت زائرین قرار گرفت افزود: این دستگاه با ظرفیت تولید ۴۰ هزار بطری آب در روز و نگهداری در سردخانه به صورت شبانه روزی خدمات لازم را به زائران ارائه می کرد.
امیر سرتیپ حاتمی آماده باش مراکز چهارگانه مین زدایی وزارت دفاع به منظور پاکسازی میادین مین قابل دسترسی و نزدیک به جاده های تردد زوار، اعزام صد ها اتوبوس و خودروی سواری، پشتیبانی فنی و مهندسی و همچنین ارائه خدمات فرهنگی و... را از دیگر اقدامات وزارت دفاع در ایام مراسم راهپیمایی اربعین برشمرد.
وزیر دفاع با تقدیر و تشکر از نیرو های مسلح که مجاهدانه و خالصانه در ارائه خدمات گسترده به زائران حضرت سید الشهداء (ع) ماه ها بی وقفه قبول زحمت نموده اند بیان کرد: نیرو های مسلح دوش به دوش دولت خدمتگزار، نهاد های مردمی و سازمان های دیگر همواره دربرنامه ها و رویداد های ملی ومناسبتی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و هدف نهایی همه مسئولین و نهاد ها نشر و گسترش فرهنگ متعالی اسلام و قرآن و سیره اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و اعتلای نام و پرچم مقدس اسلام عزیز دراین پهنه خاکی است.

افزودن نظر