وحدت مسلمان در راهپیمایی اربعین باید به بخش‌های دیگر تسری پیدا کند

وحدت مسلمان در راهپیمایی اربعین باید به بخش‌های دیگر تسری پیدا کند
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس گفت: پیام راهپیمایی اربعین به دنیا پیام وحدت و همدلی است و البته باید این وحدت و همدلی مسلمان در راهپیمایی اربعین به بخش‌های دیگر همچون امور اقتصادی و غیره تسری پیدا کند.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌با اشاره به راهپیمایی پرشور اربعین امسال،‌گفت: پیام این راهپیمایی به جهان پیام وحدت و همدلی است و اتحاد مسلمانان را به جهانیان و به ویژه به دشمنان اسلام نشان می‌دهد.

وی افزود:‌ این وحدت و همدلی مسلمانان در این راهپیمایی موجب نگرانی دشمنان شده و استکبار جهانی هر ساله سعی دارد تا در آستانه برگزاری این مراسم چه با ایجاد رعب و وحشت و چه از طریق فضای مجازی حضور مردم در این مراسم را کمرنگ کند.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس اظهار داشت: آنچه که قابل توجه است این است که این تبلیغات و این ایجاد ارعاب نه تنها نتوانسته باعث و مانع از حضور پرشور مردم در راهپیمایی اربعین شود بلکه امسال حضور پرشورتر و گسترده‌تر مردم از ایران و کشورهای مختلف در این راهپیمایی بودیم.

بیگلری خاطرنشان کرد: این وحدت و همدلی مسلمانان در راهپیمایی باید به بخش‌های دیگر تسری پیدا کند و ما شاهد همدلی، وحدت، همکاری و همیاری مسلمانان در عرصه‌های مختلف با یکدیگر به ویژه در حوزه اقتصادی باشیم.

انتهای پیام/

افزودن نظر