تذکر به روحانی توسط عضو فراکسیون امید

تذکر به روحانی توسط عضو فراکسیون امید
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از نگارش تذکر به رئیس‌جمهوری برای قطع صد‌ها درخت و از بین بردن بخشی از جنگل بلوط در یازدهمین ذخیره‌گاه زیست‌کره ایران در منطقه زاگرس خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تعرض به عرصه جنگل در منطقه زاگرس و قطع صد ها اصله درخت بلوط به بهانه تعریض و چهاربانده کردن جاده یاسوج به سی سخت، اظهار داشت: در این زمینه تذکری خطاب به رئیس جمهوری نوشته و هفته آینده همزمان با آغاز جلسات علنی پارلمان، به هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تقدیم می کنم.
حسینی توضیح داد: بی توجهی وزارت راه، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان محیط زیست به از بین رفتن صد ها اصله درخت بلوط در یازدهمین ذخیره گاه زیست کره ایران در منطقه زاگرس و تعرض به بخش هایی از پارک ملی دنا غیرقابل چشم پوشی است.
وی افزود: وزارت راه، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان محیط زیست باید درباره این قصور بزرگ و غیرقابل جبران به مردم و نمایندگان آنان در مجلس پاسخ دهند.
این نماینده مجلس همچنین از تدوین طرح سوال از وزیر راه در این باره خبر داد و تاکید کرد: در قالب ایفای وظایف نظارتی، موضوع از بین رفتن صد ها اصله درخت بلوط سوال از وزیر راه و شهرسازی پیگیری خواهم کرد.

افزودن نظر