توقیف محموله قاچاق 8200 تنی میلگرد/ بررسی پرونده در کمیسیون اصل 90

توقیف محموله قاچاق 8200 تنی میلگرد/ بررسی پرونده در کمیسیون اصل 90
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از توقیف محموله قاچاق 8200 تنی میلگرد از کشور و بررسی پرونده این محموله قاچاق در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: پرونده ۸۲۰۰ تن میلگرد که با تبانی به قصد صادرات در یکی از گمرکات خوزستان توقیف شده بود در جلسه هفته آینده در دستور کار‌ کمیسیون اصل ۹۰ قرار می گیرد.

وی افزود: این نحوه صادرات که با دور زدن بخشنامه‌ها و مقررات انجام می شود می‌تواند به تنظیم بازار داخلی آسیب رسانده و موجب بر هم خوردن نظم اقتصاد شود و مسئولان مربوطه باید در این جلسه پاسخگو باشند.

خجسته اظهار داشت: آیا رونق تولید و تنظیم بازار داخلی با قاچاق کالاهای مورد نیاز داخل کشور می‌تواند همخوانی داشته باشد.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در پایان گفت: این حجم صادرات میلگرد از کالاهای مورد نیاز کشور بوده که با توجه به نیاز کشور با تبانی به قصد صادرات تحت عنوان میلگرد ممزوج اظهار شده بود و این در حالی است که صادرات میلگرد معمولی از کشور ممنوع است و این حجم 8200 تنی میلگرد معمولی و صادرات آن از کشور ممنوع بوده که میلگرد ممزوج عنوان شده است.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

افزودن نظر