حاجی بابایی: وزیر راه پاسخگوی افزایش ۴۰ درصدی عوارض آزاد راه تهران-همدان باشد

حاجی بابایی: وزیر راه پاسخگوی افزایش ۴۰ درصدی عوارض آزاد راه تهران-همدان باشد
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر راه وشهرسازی باید مبنای قانونی افزایش عوارض آزاد راه تهران-همدان را تبیین کند،‌ گفت: در این راستا از وزیر راه وشهرسازی سوال کردیم.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به افزایش عوارش آزادراه‌ها گفت: وزیر راه وشهرسازی باید مبنای قانونی افزایش عوارض آزاد راه تهران-همدان را تبیین کند؛ این افزایش قابل قبول نیست.

نماینده مردم همدان گفت: تصویب و اجرای این عوارض موجب اعتراض مردم همدان شده است.

وی افزود: در این راستا از وزیر راه وشهرسازی سوال کردیم و ایشان باید در مجلس حاضر شود وپاسخگو باشد.

نماینده مردم همدان در مجلس بیان داشت: بجای این که با درنظر داشتن وضعیت اقتصادی مردم؛ تلاش شود برای رضایت عمومی از بار هزینه ها کاسته شود؛ در اولین روز از هفته دولت هدیه وزارت راه وشهرسازی به مردم همدان افزایش ۴۰ درصدی عوارض آزادراه تهران-همدان بوده است.

حاجی بابایی گفت: عصبانیت مردم به ویژه اهالی محترم شهرستان فامنین و قهاوند کاملا بجاست زیرا عوارض ۴۵۰۰ تومان در ابتدای آزاد راه همدان-تهران به ۶۵۰۰ افزایش یافته است.

وی تاکید کرد: برای رسیدگی به این درخواست مردمی و پاسخگویی به مطالبات برحق آنها ضمن تذکر کتبی؛ از وزیر راه  دعوت کردیمکه برای پاسخگویی در کمیسیون عمران مجلس حاضر ومبانی افزایش ۴۰ درصدی عوارض آزاد راه تهران-همدان را تشریح کند.

انتهای پیام/

افزودن نظر