گروه‌های جهادی در انتظار دستورات دولتی برای رفع مشکلات نمی‌مانند

گروه‌های جهادی در انتظار دستورات دولتی برای رفع مشکلات نمی‌مانند
نماینده شادگان در مجلس گفت: سیستم اداری کشور نه تنها کارها را جلو نمی‌برد، بلکه با آن مقابله می‌کند، لذا یگانه راهکار استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی است.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره لزوم اجرای اقدامات جهادی در جامعه گفت:‌ تأکید رهبر انقلاب بر لزوم ترویج گفتمان جهادی دارای حکایت خاصی است که برگرفته از درایت ایشان و اطلاعات و اشراف‌شان است.

وی افزود: جامعه فعلی ما نیازمند گفتمان جهادی و اقدام جهادی برای رفع مشکلات است. این در حالی است که اوایل انقلاب با کارهای جهادی برای روستاییان خدمات زیادی انجام شده و جهاد سازندگی با تعهد فراوان جوانان وقت توانست به هموطنان کشورمان کمک کند.

نماینده مردم شادگان در مجلس تصریح کرد:‌ نباید اقدام جهادی دوران ابتدای انقلاب فراموش شود که البته متأسفانه اینگونه شده و به روزمرگی اداری رسیده‌ایم که همین وضعیت باعث شده تا مشکلات در کشور حل نشود.

ناصری‌نژاد گفت: سیستم اداری و بروکراسی در کشور بسیار فشل است و کارها پیش نمی‌رود زیرا به دلیل یک کار عادی مردم باید برای دریافت مجوز یک سال دوندگی کنند.

وی گفت: با سیستم اداری فعلی نمی‌توان مقابل تحریم‌ها ایستادگی کرد این در حالی است که می‌توانیم با گفتمان جهادی به اقتصاد پویا برسیم.

نماینده مردم شادگان در مجلس خاطرنشان کرد: نیازمند حرکت جهادی و انقلابی توسط جوانان با انگیزه و متعهد هستیم که آنها با نگاهی دلسوزانه و با اشراف فراوان بر امورات می‌توانند کارها را قاطعانه انجام داده و پیش ببرند.

ناصری‌نژاد افزود: اگر بخواهیم منتظر بروکراسی اداری و دستورات دولتی باشیم نمی‌توان انتظار پیشرفت را در کشور داشت.

وی تصریح کرد: سیستم اداری کشور نه تنها کارها را جلو نمی‌برد بلکه با آن مقابله می‌کند که می‌توانم به دستورات مکرری که از ناحیه مسئولین اعم از رئیس جمهور، وزرا و معاونین صادر می‌شود اشاره کنم که در مقام عمل به مرحله اجرا نمی‌رسد و فقط در حد حرف و حدیث باقی می‌ماند، که البته نتیجه آن بی‌اعتمادی و یأس مردم می‌شود که به ضرر انقلاب، کشور و جامعه است.

نماینده مردم شادگان در مجلس گفت:‌ باید با اجرای کارهای جهادی امید را در جامعه ایجاد کرده و مردم را دلگرم کنیم ضمن اینکه کشور به شدت نیازمند تحرک جهادی جوانان متعهد، باانگیزه و حزب‌اللهی است.

ناصری‌نژاد خاطرنشان کرد: ما در موضوعاتی که با نگاه جهادی و انقلابی ورود کردیم نتایج قابل توجهی به دست آورده‌ایم که نمونه عینی آن در بخش صنعت دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی است.

وی در پایان گفت: ظرفیت‌های بسیار بالایی در کشور وجود دارد که بلااستفاده باقی مانده و باید آن را بالفعل کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، مخاطبان گرامی با ثبت سوژه‌ای در بخش «فارس من» با عنوان «فرهنگ جهاد و کار جهادی را ترویج کنیم تا مشکلات حل شود» خواستار پیگیری این موضوع شدند. 

انتهای پیام/

افزودن نظر