نحوه برخورد آقای رئیسی با مفاسد اقتصادی جلوی سوءاستفاده‌ها را سد کرده است

نحوه برخورد آقای رئیسی با مفاسد اقتصادی جلوی سوءاستفاده‌ها را سد کرده است
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس گفت: نحوه برخورد آقای رئیسی با مفاسد اقتصادی باعث شده تا جلوی این گونه مفاسد و سوءاستفاده‌ها گرفته شود.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به عملکرد آیت‌الله رئیسی در قوه قضائیه گفت: برخوردی که آقای رئیسی در قوه قضائیه با مفاسد اقتصادی داشته و اینکه برخورد با این مفاسد را در اولویت کاری خود قرار داده، باعث شد تا جلوی مفاسد اقتصادی گرفته شود و ما کمتر شاهد سوءاستفاده‌ها در این حوزه باشیم.

وی افزود: آقای رئیسی ورود خوبی در بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی در قوه قضائیه داشته و ما امیدواریم این حرکت همچنان تداوم داشته باشد تا با کسانی که باعث ایجاد تورم شد‌ه‌اند و یا سوءاستفاده‌هایی را داشته‌اند برخوردهای لازم صورت گیرد و این حرکت، حرکت بسیار خوبی است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: ما انتظار داریم که برخورد با مفسدان اقتصادی به همین شکلی که امروز توسط قوه قضائیه شاهد آن هستیم باشد و کسانی هم که بیشتر به خاطر مسائل صنفی و کارگری در زندان به سر می‌برند، با عطوفت و رأفت بیشتری با آنها برخورد و پرونده‌هایشان هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شود.

ذوالقدر خاطرنشان کرد: آقای رئیسی در نشست با نمایندگان مجلس قول دادند که لایحه منع خشونت علیه زنان به زودی به مجلس تقدیم می‌شود و ما منتظر تقدیم این لایحه از سوی قوه قضائیه به مجلس هستیم.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس در پایان گفت: طبق آخرین پیگیری که داشتیم آقای رئیسی عنوان کردند با توجه به مواردی که به عنوان مثال درباره کار بانوان و... وجود دارد و در لایحه ذکر نشده به دنبال آن هستیم تا با لحاظ کردن موارد جدید لایحه کامل و جامعی در این باره به مجلس تقدیم شود و این موضوع در یک کارگروه ویژه در حال بررسی و پیگیری است.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

افزودن نظر