افشاگری‌ها درباره مفاسد همراه با رسیدگی به پرونده‌ها باشد

افشاگری‌ها درباره مفاسد همراه با رسیدگی به پرونده‌ها باشد
نماینده بم در مجلس گفت: افشاگری زمانی امید در جامعه ایجاد می‌کند و نتایج مثبت در پی دارد که با رسیدگی و شفافیت همراه باشد.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، حبیب‌الله نیکزادی‌پناه نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به عملکرد آیت‌الله رئیسی در قوه قضائیه گفت: عملکرد آقای رئیسی در قوه قضائی عملکرد خوبی است و حرکت خوبی را شروع کرده و امیدواریم که این حرکت در قوه قضائیه استمرار داشته باشد.

وی افزود: امروز جامعه ما منتظر حرکت جدی بر علیه فساد مخصوصا فسادهای اداری است. امیدواریم که با این تغییر مدیریت و تغییر رویکرد در قوه قضائیه امید در جامعه تزریق شود.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما شاهد افشاگری‌هایی در سطح جامعه هستیم، اگر این افشاگری‌ها با رسیدگی و شفافیت همراه نباشد، برای جامعه مناسب نیست و زمانی امید در جامعه ایجاد می‌کند و نتایج مثبت در پی دارد که با رسیدگی و شفافیت همراه باشد و صرف افشاگری نه‌تنها موجب امید نمی‌شود، بلکه موجب ایجاد یاس در جامعه هم خواهد شد.

نیکزادی‌پناه خاطرنشان کرد: مبارزه با فساد باید جدی و محکم باشد و به گونه‌ای باشد که ریشه فساد در کشور برچیده شود و جامعه اطمینان خاطری را برای حفظ حقوقش پیدا کند.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: اینکه گفته می‌شود فلان شخص را بی‌دلیل گرفتند و بی‌جهت محاکمه کردند برای جامعه مناسب نیست و اعتماد جامعه را کمتر می‌کند و نباید اجازه داد بعضی‌ها با این حرف‌ها جامعه را ملتهب کنند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

افزودن نظر