پرداخت خسارت سیل به کشاورزان اهوازی بعد از تاخیر 5 ماه آغاز شد

پرداخت خسارت سیل به کشاورزان اهوازی بعد از تاخیر 5 ماه آغاز شد
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت تسهیلات جبران خسارت سیل به کشاورزان اهوازی با تاخیر نزدیک به 5 ماه و با دستور شورای تامین از هفته قبل آغاز شد.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، جواد کاظم‌نسب نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به آخرین وضعیت مردم مناطق سیل‌زده در حوزه انتخابیه خود گفت: وام‌های معیشتی که بنا بود توسط بنیاد مسکن به مردم پرداخت شود، پرداخت شده و برای بازسازی واحدهای مسکونی در اختیار مناطق سیل‌زده قرار گرفته است.

وی افزود: مشکلی که در توزیع وام‌های معیشتی وجود دارد این است که واحدهای مسکونی به ویژه روستایی حدود 4 خانوار زندگی می‌کنند و حال اینکه به یکی از این خانواده‌ها وام معیشتی پرداخت شده که لازم است به سایر خانواده‌های ساکن در این مناطق نیز این وام پرداخت شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در بحث پرداخت خسارت به کشاورزان، پرداخت این خسارت‌ها با تعلل خاصی و با گذشت حدود 5 ماه از وقوع سیلاب از هفته گذشته آغاز شده است.

کاظم‌نسب خاطرنشان کرد: تعلل در پرداخت خسارت به کشاورزان به این خاطر بود که بازرسی پرداخت این تسهیلات را منع کرده بود و علت آن را بروز مشکلاتی در پرداخت این وام‌ها در استان‌های دیگر عنوان کرده بود.

وی افزود: با تشکیل شورای تامین دستورات لازم برای اعطای تسهیلات جبران خسارات سیل به کشاورزان صادر شد و پرداخت این تسهیلات از هفته گذشته آغاز شده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: پرداخت این تسهیلات به کشاورزان با تاخیر همراه است و کشاورزان ناراضی هستند و انتظار می‌رود در پرداخت این تسهیلات به کشاورزان تسریع صورت گیرد و باید همت و جدیت خاصی به خرج داده شود تا کشاورزان از این تسهیلات هرچه سریع‌تر بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

افزودن نظر