مجید حسینی: برنامه‌ای برای نامزدی در انتخابات ندارم

مجید حسینی: برنامه‌ای برای نامزدی در انتخابات ندارم
عضو هیات علمی دانشگاه تهران در حاشیه بیستمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: در انتخابات مجلس نامزد نمی‌شوم و هیچ برنامه‌ای برای نامزدی در انتخابات آینده ندارم.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، مجید حسینی عضو هیات علمی دانشگاه تهران که با اخیرا با انتقادات تند خود از حقوق و دریافتی‌های پزشکان، موسسات کنکور و مدارس غیرانتفاعی مورد توجه افکار عمومی قرار گرفته، در حاشیه بیستمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: در انتخابات مجلس نامزد نمی‌شوم و هیچ برنامه‌ای برای نامزدی در انتخابات آینده ندارم.

وی همچنین گفت: من قول می دهم اگر قانونی تصویب شود که براساس آن سقف پرکیس پزشک در ایران 20 میلیون تومان شود، قول می دهم در هیچ انتخاباتی در ایران شرکت نکنم.

 

 

لازم به ذکر است حسینی اخیرا در یک برنامه مناظره تلویزیونی که با موضوع شکستن انحصار بازار پزشکی و دندانپزشکی با افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو روی آنتن شبکه یک سیما رفت نکاتی را درباره این موضوع بیان کرد که انتقادات بسیاری از پزشکان را به دنبال داشت و بسیاری معتقد بودند این اظهارات با اهداف انتخاباتی بیان می شود.

انتهای پیام/

 

افزودن نظر