مصباحی مقدم: توقیف نفتکش متخلف انگلیسی آثار مثبت ملی و منطقه‌ای داشت

مصباحی مقدم: توقیف نفتکش متخلف انگلیسی آثار مثبت ملی و منطقه‌ای داشت
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: توقیف نفتکش متخلف انگلیسی با توجه به اینکه انگلیس خود را سلطان تاریخی دریاها می‌دانست اقدامی شایسته بود و آثاری ملی و منطقه ای داشت.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، غلامرضا مصباحی مقدم در نشست خبری پیش از ظهر امروز(چهارشنبه 9 مرداد) که در محل دفتر مرکزی جامعه روحانیت مبارز برگزار شد، اظهار داشت: سیاست جموری اسلامی مبنی بر نه جنگ و نه مذاکره بلکه مقاومت نتیجه بخش بوده و برکات زیادی بر آن مترتب بوده است.
وی با تاکید بر اینکه رهگیری و هدف قرار دادن پهپاد پیشرفته آمریکایی توسط سپاه تغییر و تحولات زیادی را در منطقه ایجاد کرد، گفت: توقیف نفتکش متخلف انگلیسی با توجه به اینکه انگلیس خود را سلطان تاریخی دریاها می‌دانست اقدامی شایسته بود و آثاری ملی و منطقه ای داشت.

مصباحی مقدم افزود: این اقدام، دشمنان جمهوری اسلامی را به عقب نشینی در سیاست ها و اظهاراتشان وادار کرد و حتی رژیم صهیونیستی که آمریکا را به تحریک به جنگ با ایران می کرد سیاست سکوت پیشه کرده که حاکی از جا خوردن از این قدام است و امارات و عربستان را به تغیر موضع و ارسال پیام هایی برای ارتباط با ایران واداشت.
وی ضمن تاکید بر اینکه این مقاومت شرایط را برای تشکیل مجلسی مناسب فراهم ساخته است خاطرنشان کرد: طبعاً اقتضا می‌کند وحدت حداکثری را در نیروهای ارزشی داشته باشیم و امیدواریم همه احزاب و شخصیت های انقلابی و ارزشی ائتلافی بزرگ تشکیل دهند تا با اقبال مردم روبرو و مجلسی شایسته با ملت انقلابی ما تشکیل شود.

مصباحی مقدم در پاسخ به سوالی درباره مجموعه‌ای با عنوان شاجا تصریح کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلابی را من مطرح کردم و عبارت «شاجا» از طرف من مطرح نشده و ما از هر اقدامی مبنی بر وحدت نیروهای ارزشی حمایت می کنیم و تاکید داریم این حرکت ها باید به ائتلافی بزرگ منجر شود.
ادامه دارد...
 

افزودن نظر