پژمانفر: نمک به زخم مردم نپاشید

پژمانفر: نمک به زخم مردم نپاشید
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس گفت: رئیس جمهور می‌گوید مسکن نهایتا ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است اگر مشکلات مردم را حل نمی‌کنید نمک به زخم آن‌ها نپاشید.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، نصرالله پژمان‌فر در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در تذکری شفاهی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: اگر مشکلات مردم را حل نمی‌کنیم حداقل نمک به زخم مردم نپاشید. آقای رئیس جمهور اعلام کردند که مسکن در کشور فقط ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است یا بنگاههایی که ایشان به آنجا مراجعه می‌کنند و از رانت آنجا استفاده می‌کنند ۳۰ درصد است یا این که خبر از واقعیت‌های اجتماعی ندارند. امروز خانه‌ای که اجاره‌اش ۶۰۰ هزار تومان بوده است با ۲ میلیون هم اجاره نمی‌دهند. تاکید بنده این است که اگر مشکلات مردم را حل نمی‌کنیم نمک به زخم آن‌ها نپاشید.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با اشاره به مشکلات جانبازان و ایثارگران و تاکید بر این که «ما باید حرمت این عزیزان را نگه داریم» مدعی شد: امروز وقتی این عزیزان به داروخانه مراجعه می‌کنند دارو به آن‌ها داده نمی‌شود. مهمترین مساله برای ایثارگران و جانبازان درمان آن‌هاست. بیمارستان‌ها به دلیل عدم انجام تعهدات دولت به وظایف خود عمل نمی‌کنند. ایثارگران و جانبازان مهمترین سرمایه‌های کشور هستند آن‌ها که دیگر جریان سیاسی نیستند که به جای دیگر حواله بدهیم.

مسعود پزشکیان در پاسخ به این تذکر گفت: مشکلات جانبازان و شیمیایی‌ها مهم است و باید پیگیری شود.

انتهای پیام

افزودن نظر