فرصت یک‌ماهه نمایندگان به آوایی برای حل مشکل پذیرفته‌‌شدگان در آزمون استخدامی قوه قضاییه

فرصت یک‌ماهه نمایندگان به آوایی برای حل مشکل پذیرفته‌‌شدگان در آزمون استخدامی قوه قضاییه
نماینده شاهین‌شهر در مجلس از فرصت یک ماهه نمایندگان به وزیر دادگستری برای حل مشکل پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضاییه در سال 96 خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: موضوع  جذب پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی قوه قضاییه در آذرماه سال 96 با حضور علیرضا آوایی وزیر دادگستری، جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی، نماینده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و معاون انسانی قوه قضاییه در کمیسیون قضایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه که موضوع مذکور قالب ماده 234 آیین‌نامه داخلی مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت ابتدا وزیر دادگستری و سایر مدعوین به کمیسیون عنوان کردند که در مرحله اول مشکل چهار هزار نفر از 6400 نفر پذیرفته شده در این آزمون را حل خوانند کرد که این پیشنهاد با مخالفت نمایندگان مواجه شد.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ در نهایت پس از بحث و بررسی‌ها پیرامون این موضوع به وزیر دادگستری یک ماه فرصت داده شد تا مشکل 6400 هزار نفر پذیرفته شده در آزمون استخدامی قوه قضاییه در آذرماه سال 96 را حل و فصل کند.

انتهای پیام/

افزودن نظر