سعیدی: عدم روشنایی کافی در شهرهای کوچک سبب تشدید آسیب‌های اجتماعی می‌شود

سعیدی: عدم روشنایی کافی در شهرهای کوچک سبب تشدید آسیب‌های اجتماعی می‌شود
نماینده مردم مبارکه در مجلس گفت: شهرهای کوچک با عدم روشنایی در فضاهای عمومی و بلوارها دچار مشکل هستند و همین موضوع باعث بروز و تشدند آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، طی سخنانی اظهار داشت: از چهره علمی برجسته جناب آقای اردکانیان و حضورشان تشکر می‌کنیم.

وی افزود: لزم است که از کشاورزان بیش از پیش حمایت‌های لازم صورت گرفته و در راستای احقاق حقوق آنها اهتمام های لازم صورت گیرد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی همچنین بر لزوم حل مشکلات آب زاینده رود و مشکلات موجود در حوزه کشاورزان تصریح کرد: با توجه به اینکه پروژه‌های مهمی در این شهرستان افتتاح می شود لازم است که به مشکلات این شهرستان و البته ویژه کشاورزان توجه شود.

وی همچنین با تاکید بر حل مشکلات بهداشت بهداشت آب روستایی و شهری و همچنین مشکلات شهرهایی که از روشنایی دارای محدودیت هایی هستند خاطرنشان کرد: شهرهای کوچک با عدم روشنایی در فضاهای عمومی و بلوارها دچار مشکل هستند و همین موضوع باعث بروز و تشدند آسیب‌های اجتماعی می‌شود، لذا باید به این امر توجه ویژه شود.

سعیدی همچنین بر استاندارد سازی لوله‌های آب شرب روستایی نیز تأکید کرد و گفت: وزیر نیرو به عنوان یک چهره علمی باید به این نکات بیش از پیش توجه کند و وقت خود را صرف کشاورزان کند.

وی با تأکید بر حمایت ویژه از کشاورزان استان که وقت و هزینه زندگیشان را صرف کشاورزی می‌کنند از وزیر نیرو خواست به نحو احسن به این حوزه توجه ویژه داشته باشد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: همه باید کمک کنیم تا چرخ دنده‌های قوای مختلف روی هم بیفتد از این طریق به حل مشکلات موجود در حوزه‌های مختلف کمک کنیم.

وی در واکنش به اعتراض یک نماینده همجوار شهرستان حوزه انتخابیه خود که نسبت به حضور وزیر نیرو در شهرستان مبارکه اعتراض کرده بود گفت: این مسائل را که می‌شنویم ناراحت می‌شویم.

وی توصیه و نقل قولی را از مادر خود عنوان کرد و گفت: مادرم معلمم همیشه می‌گفت بزرگترین ثروت قناعت است.

وی در کنایه به اعتراض نماینده نماینده که به حضور وزیر در شهرستان مبارکه کرده بود و کار به قهر و نزاع کشیده شده بود گفت: به قول مادرم دنیا به قدری بزرگ است که هر کسی بتواند برای خود جایی پیدا کند، لذا ما باید بگردیم و جای واقعی خود را پیدا کنیم این کارها راه به جایی نمی‌برد.

*به گزارش فارس، وزیر نیرو امروز برای افتتاح دو پروژه در شهرستان مبارکه حضور یافت که گفته می‌شود یکی از نمایندگان همجوار مبارکه نسبت به حضور وزیر نیرو در این شهرستان اعتراض و عنوان کرد که چرا وزرا در شهرستان بنده حضور پیدا نمی‌کنند.

سعیدی در پاسخ به این اعتراض عنوان کرده است که وزرا برای افتتاح پروژه‌هایی می آیند که نمایندگان برای آنها تامین اعتبار کردند لذا باید پروژه‌ای باشد تا تا وزرا در آن محل حضور یابند.

شنیده می شود این عضو مجمع نمایندگان اصفهان با چند تن از نمایندگان این استان صحبت کرده است تا در جلسه مجمع نمایندگان اصفهان که قرار بود با حضور وزیر نیرو برگزار شود حاضر نشوند اما این جلسه با حضور بیش از ۱۰ نماینده برقرار و برگزار شده است.

انتهای پیام/

افزودن نظر