امیر حاتمی: هدف از اتهام‌زنی‌ها در حمله به نفتکش‌ها فشار بر ایران است

امیر حاتمی: هدف از اتهام‌زنی‌ها در حمله به نفتکش‌ها فشار بر ایران است
وزیر دفاع گفت: اتهام به ایران در حمله به نفتکش‌ها، ناجوانمردانه است، زیرا نیروهای مسلح کشورمان نقش بسیاری در تامین امنیت منطقه و آب‌راه‌های بین‌المللی داشته‌اند.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره اتهام زنی اخیر به تهران درباره نقش ایران در حمله به نفتکش‌‌ها گفت: این اتهامی که علیه ایران بیان شده کاملا کذب است و با قاطعیت این موضوع را رد می‌کنم. 

وی افزود: ایران کشوری مقتدر، قانون‌مدار و مسئول است و اگر کاری بخواهد انجام دهد مسولیت آن را می‌پذیرد. 

وزیر دفاع تصریح کرد: اتهام اخیر، اتهامی ناجوانمردانه به نیروهای مسلح ایران است که نقش بسیاری در تامین امنیت منطقه و آبراه‌های بین‌المللی انجام داده و این اتهام را در راستای ادامه تخریب‌های علیه ایران می‌دانیم. 

امیر حاتمی اظهار داشت: موضوع بندر فجیره را اماراتی‌ها در ابتدا رد کردند و مدیریت شده اطلاعات را منتشر کردند که این رفتار مشکوک است زیرا آنها می‌خواستند از این موارد برای اهداف سیاسی استفاده کنند. 

وی گفت: تغییری در راهبرد آمریکا و غرب در خصوص آبراه‌های بیت‌المللی شاهدیم. ترامپ می‌گوید امنیت خلیج فارس به من چه ربطی دارد؟

وزیر دفاع خاطرنشان کرد: ما از طرفی وقوع حوادث مذکور را شاهدیم و از طرفی اتهاماتی ناجوانمردانه علیه ما صورت می‌دهند تا زمینه را برای فشار بیشتر فراهم کنند. 

ادامه دارد ...
 

افزودن نظر