روحانی: همه مسئولین کشور نظر واحد و متحدی دارند/ مقصر اصلی آمریکاست

روحانی: همه مسئولین کشور نظر واحد و متحدی دارند/ مقصر اصلی آمریکاست
رئیس‌جمهور گفت: همه مسئولین کشور امروز نظر واحد و متحدی دارند یعنی اگر یک مقام خارجی وارد کشور شود و با وزیر خارجه و یا با رئیس‌جمهور و یا اگر در فرصتی با مقام معظم رهبری صحبت کند، می‌بیند کلام و راه یکی است و نظرات مانند هم است.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز،

- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزرای تسنیم، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه امروز هیئت دولت طی سخنانی اظهار کرد: به ملت ایران می گویم که ظرفیت فشار به پایان رسیده یعنی هرچه آمریکا می خواست بر مردم فشار بیاورد، آن را به اوج رساند و از امروز به بعد این تهدید و فشار ظرفیت خود را از دست خواهد داد.

روحانی در دیدار وزیر خارجه آلمان: ایران با تحریم در بن بست قرار نخواهد گرفت/ اروپا به تعهدات خود در برجام عمل کند
سفر روحانی به قرقیزستان برای شرکت در نشست سران عضو "شانگهای"
روحانی در گفت وگوی تلفنی با امیر قطر: ایران با جنگ ، فشار و تحریم در منطقه مخالف است

وی تصریح کرد: امروز مردم ما از یکسال پیش آرامش بهتری دارند و نسبت به آینده کشور امیدوارترند. همه مسئولین کشور امروز نظر واحد و متحدی دارند یعنی اگر یک مقام خارجی وارد کشور شود و با وزیر خارجه و یا با رئیس جمهور و یا اگر در فرصتی با مقام معظم رهبری صحبت کند، می بیند کلام و راه یکی است و نظرات مانند هم است.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: نه فقط مسئولین رده بالا بلکه همه مردم و فرهیتگان جامعه ما نظر واحدی دارند و همه می دانند مقصر اصلی آمریکاست و یک نفر در ایران در این تردید ندارد. ممکن بود اگر ما در برجام اقداماتی را آغاز می کردیم کسی تردید می کرد و می گفت شما شروع کردید و تعهد شکستید؛ نه تنها تعهد نشکستیم بلکه 1 یکسال تمام و با صبری 100درصدی صبر کامل کردیم و صبر ما نشان داد که با تدبیر عمل می کنیم و هیچ کسی امروز نمی تواند نسبت به راه ملت، راه دولت و راه نظام ایران ایراد بگیرد.

این خبر تکمیل می شود...

انتهای پیام/

افزودن نظر