انتقاد از سکوت مسئولان دانشگاه علامه در برابر برگزاری تجمعات غیرقانونی/ تلاش برخی برای ترساندن مردم از جنگ!

انتقاد از سکوت مسئولان دانشگاه علامه در برابر برگزاری تجمعات غیرقانونی/ تلاش برخی برای ترساندن مردم از جنگ!
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم‌ اجتماعی دانشگاه علامه گفت: سکوت و انفعال مسئولان دانشگاه موجب شده هر جمعیتی در هر زمانی که بخواهد بدون مجوز تجمع کند کما اینکه در همین دانشکده بارها شاهد تجمعات بدون مجوز و عدم واکنش مسئولین بودیم.

به گزارش گروه سیاسی ایمان نیوز، علی پرورده مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم‌اجتماعی دانشگاه علامه در گفت وگو با خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به التهاب آفرینی تعداد انگشت شماری از افراد در این دانشکده با برگزاری تجمعی ساختارشکنانه گفت: این تجمع هم مانند تجمعات قبلی این افراد، بدون مجوز و با تبلیغ گسترده چه به‌صورت مجازی و چه کاغذی انجام شد. البته سکوت مسئولین مربوطه باعث شده تا بعضی‌ها مجوزی نا نوشته برای تجمعات خود متصور بشوند.

وی ادامه داد: این سکوت و انفعال از طرف مسئولین دانشگاه، رویه‌ای باب کرده تا هر جمعیتی در هر زمانی که بخواهد بدون مجوز تجمع کند و این را حق خود بداند کما آنکه در همین دانشکده علوم‌ اجتماعی بارها شاهد تجمعات بدون مجوز دوستان و عدم واکنش مسئولین بودیم.

این فعال دانشجویی یادآور شد: این افراد مدعی مشکلات مردم هستند در صورتی که در شعارهایشان از آزادی زندانی سیاسی و رفع حصر گفتند و تصاویر سران فتنه را در دست داشتند که این هدف دیگری را می‌رساند. این افراد سطح مشکلات و دغدغه‌ی مردم شریف را به آزادی زندانیان امنیتی و چند جاسوس و افراد حصر شده تنزل دادند.

پرورده تاکید کرد: این افراد شعار « نه به جنگ» سر دادند در حالی که می‌دانیم و خودشان هم می‌دانند که جنگی درکار نیست و قرار هم نیست جنگی رخ دهد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم‌اجتماعی دانشگاه علامه افزود: با این حال و علیرغم تاکید رهبر انقلاب بر این موضوع که جنگی رخ نخواهد داد، اینها و هم‌کیشان‌شان در داخل و خارج و حتی در بدنه دولت اصرار بر این دارند که بگویند جنگی در پیش داریم و مستقیما در پازل دشمن بازی کرده و همان کاری را که رژیم آمریکا می خواهد انجام می‌دهند. یعنی گستراندن ترس جنگ در بین جامعه و مشکل‌تراشی برای کشور بدون هزینه. در حالیکه نمی‌دانند زمانی جنگ در می گیرد که ضعیف باشیم و ضعف نشان دهیم.

وی در خاتمه گفت: آنها از اقتدار گرایی و تحریم گفتند. گویا به یاد ندارند که در ۸۸ در مقابل خواست عمومی و دموکراسی کشور شوریدند و اغتشاش کردند و از همان زمان بود که این ملت به زیر شدیدترین تحریم‌ها از سوی غرب رفت.

انتهای پیام/
 

افزودن نظر