پیشنهادات مدونی برای تعیین تکلیف ۱۴ میلیارد دلار ارز تهیه می‌شود

پیشنهادات مدونی برای تعیین تکلیف ۱۴ میلیارد دلار ارز تهیه می‌شود
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است مرکز پژوهش‌ها روی موضوع اختصاص ۱۴ میلیارد دلارارز برای تأمین کالاهای اساسی بحث و بررسی کند و پس از آن پیشنهادات خود را ارائه دهد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار داشت: حدود دو هفته پیش قرار بر این شد که جلسه‌ای در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و سپس صحن علنی برای تعیین تکلیف ۱۴ میلیارد دلار اختصاص ارز برای تأمین کالاهای اساسی تشکیل شود.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه وزیر اقتصاد در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه حضور پیدا نکرد، ادامه داد: لازم است این مسئله هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شود و همان طور که مجلس به موضوع بنزین ورود پیدا کرد، باید در این باره هم تصمیمات درستی اتخاذ کند.

علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: ما این مسئله را پیگیری کردیم و آقای تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گزارشی از آن جلسه به ما ارائه کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قرار بر این شده است که جلسه‌ای با مرکز پژوهش‌ها برگزار شود تا هر چه سریع‌تر در این باره راهکارهای لازم ارائه شود، تصریح کرد: این موضوع تا حدودی پیچیده است و باید روی آن بحث و بررسی شود و همچنین قرار است درباره موضوع مسکن هم پیشنهادات مدونی ارائه شود.

افزودن نظر