نیروهای مسلح ما نمونه‌ای از نیروهای خدایی هستند

نیروهای مسلح ما نمونه‌ای از نیروهای خدایی هستند
امام جمعه موقت تهران گفت: امروز نقش و جایگاه عقیدتی سیاسی بر کسی پوشیده نیست و بحمد الله نیروهای مسلح امروز نیروهای خدایی و الهی هستند.

آیت الله سید احمد خاتمی عضو هییت رئیسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران با حضور در جمع فرماندهان و دانشجویان دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) گفت: یکی از تفاوت‌های اساسی نیروهای مسلح ایران با سایر نیروهای مسلح دنیا، دین مداری و اسلامی بودن آنان است. امروز نقش و جایگاه عقیدتی سیاسی بر کسی پوشیده نیست و بحمد الله نیروهای مسلح ما نمونه‌ای از نیروهای خدایی و الهی هستند.

وی افزود: دیگر تمام نیروهای مسلح ما خودشان عقیدتی هستند و به همان اندازه که اقتدار دفاعی خود را افزایش می‌دهند در پی آموزه‌های دینی و اعتقادی نیز هستند.

آیت الله خاتمی تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز در طراز انقلاب اسلامی هستند و از ویژگی‌های اصلی این نیروها این است که خدایی زندگی می‌کنند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به مشکلات موجود در کشور به خصوص مشکلات اقتصادی گفت: از ویژگی‌های بارز انسان‌های با ایمان این است که مشکلات سبب نمی‌شود که روحیه شأن را آسان ببازند بلکه در طریق مسیر بیشتر استوارشان می‌کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به معنای واژه حدید در قرآن کریم اذعان داشت: نیروهای مسلح باید مانند آهن محکم و استوار باشند و روحیه ایثارگری، شجاعت و جهاد را در خودشان تقویت کنند.

افزودن نظر