حجت‌الاسلام قمی در همایش «حوزه بین الملل حوزه تمدن ساز» :

برای تبلیغ در عرصه بین‌الملل حجت بر همه تمام است/ مقام معظم رهبری پشتیبان بین المللی شدن حوزه هستند

معاون بین الملل دفتر مقام معظم رهبری با بیان این که مقام معظم رهبری پشتیبان بین المللی شدن حوزه علمیه هستند گفت: حوزه برای تربیت مبلغ در عرصه بین الملل و کشورهایی که مسلمان نیستند باید برنامه داشته باشد.
صادقی در نطق میان دستور:

بودجه ۹۷ مبهم و غیر شفاف است/شکاف فقر و غنا تشدید می شود

نماینده مردم تهران گفت: سال به سال شکاف فقر و غنا تشدید می‌شود؛ در بودجه امسال نیز اگرچه قدم‌هایی برای شفافیت برداشته شده اما همچنان سازو کارهای مبهم و غیرشفاف در بودجه وجود دارد.
رحمانی‌فضلی:

کولبری تعطیل می‌شود/ مرز باشماق و تمرچین طی امروز و فردا باز می‌شود/ نظام بانکی و اداری مشکل اصلی ما است

وزیر کشور با تاکید بر اینکه در دولت تصمیم گرفتیم کولبری را کلاً تعطیل کنیم، گفت: بحث عدم تعادل و توازن در اقتصاد زخم عمیقی است که فقط هم به اقتصاد منحصر نیست؛ مشکل اصلی که ما داریم، نظام برنامه…
تشریح نشست امروز فراکسیون مستقلان

لاهوتی: یارانه یک میلیون نفر در بودجه ۹۷ حذف شده است/ گلایه نمایندگان از افزایش بهای سوخت

سخنگوی فراکسیون مستقلان مجلس گفت: در نشست امروز نمایندگان نسبت به عدم افزایش مالیات، حذف یارانه یک میلیون نفر و همچنین افزایش قیمت سوخت اعتراض کردند.

طرح گشت‌های محلی سپاه

طرح بزرگ «حماسه خدمت و امنیت» نام طرحی متعلق به سازمان بسیج مستضعقین است که با هدف پیشگیری از سرقت و ایجاد امنیت برای مردم در قالب گشت‌های محله محور در سطح کشور در حال اجرا است.
روایت موسوی بیوکی از نشست امروز فراکسیون امید

آخوندی: بودجه دولت و سهم وزارت راه و شهرسازی کفاف انجام عملیات‌های عمرانی را نمی‌دهد

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: در جلسه امروز وزیر راه اعلام کرد که بودجه دولت و سهمی که به وزارت راه و شهرسازی اختصاص داده می‌شود کفاف انجام عملیات‌های مورد نظر نمایندگان و مردم را نمی‌دهد.

روحانی باید برای ترمیم جایگاه خود تلاش کند/ شاید برای 1400 هم نتوانیم نامزد اصلاح‌طلب داشته باشیم/دولت نسبت به جهانگیری احتیاط می‌کند

وزیر دولت و دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، به برخی فرایندهای رفتاری اصلاح‌طلبان در سال 96 و راهبرد آنها برای سال 1400 پرداخت.

نقوی‌حسینی: تکالیف قانونی درباره بودجه بنیه دفاعی اجرایی نشده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه «تکالیف قانونی در لایحه بودجه ۹۷ دربخش بنیه دفاعی تحقق پیدا نکرده است» گفت که تا رسیدن به وضع مطلوب و انجام تکالیف قانونی فاصله زیادی داریم. از این…
عضو این خبرخوان RSS شوید