دولت لایحه شفافیت را تقدیم مجلس می کند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه ای به نام شفافیت از سوی دولت به مجلس تقدیم می شود که این لایحه در تکمیل دولت الکترونیک است.
جمعی از اساتید اصلاح‌طلب دانشگاه‌ها خطاب به روحانی:

نهاد بازداشت‌کننده بسیاری از دانشجویان وزارت اطلاعات دولت است

جمعی از اساتید اصلاح‌طلب دانشگاه طی نامه‌ای خطاب به روحانی نوشته‌اند که نهاد بازداشت‌کننده بسیاری از دانشجویان، وزارت اطلاعات دولت است و از وی خواسته‌اند تا روند قضایی پرونده‌های دانشجویان را متوقف کید.
در گزیده اخبار سیاسی ۲۶ تیر بخوانید؛

معرفی یک زن دیگر به عنوان سفیر/پرونده مائده هنوز به دادگاه نرفته/مهمترین دلایل خاموشی ها و...

روایت وزیر اطلاعات از دستگیری تیم چهار نفره داعشی در خاک ایران، کاهش بدهی دولت به بانک مرکزی، مهمترین دلایل خاموشی‌های اخیر، تعهد برای ساخت مسکن حمایتی برای کارگران، معرفی فرشچی به عنوان سفیر پیشنهادی در فنلاند، دستور العبادی برای…

اتاق‌های ما دیگر امن نیست/وزیر برای استعفا تضمین دهد حضور بازرسان آژانس را ثابت می‌کنیم

عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت در واکنش به تکذیب خبر بازدید بازرسان آژانس بین‌المللی از برخی دانشگاه‌ها، گفت: وزیر علوم برای دروغ‌گویی‌اش در روز روشن باید استیضاح شود.
یادداشت/ ملاح‌زاده

استقلال در عملکرد شورای نگهبان

شورای نگهبان نهادی مقتدر و تأثیرگذار در تصمیم‌گیری‌های کلان کشور است و این وظیفه را با نظارت بر قانون‌گذاری و انتخابات کشور اجرا می‌کند و در واقع می‌توان گفت حراست از قانون اساسی بخشی از نقش‌آفرینی شورای نگهبان در تصمیم‌گیری‌های…

«اَرِنج» تیم روحانی باید تغییر کند/ نمی‌دانم چرا دولت نمی‌تواند برای مشکلات تصمیم‌گیری کند

عضو حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه مربیان بزرگ، وقتی شرایط بازی تغییر می‌کند، ارنج تیم را تغییر می‌دهند، تصریح کرد: ما باید مردانی که برای مقابله با تحریم‌ها مناسب هستند را به عرصه بفرستیم و برخی‌ها، به روی…
طی نامه‌ای به جهانگیری صورت گرفت

راهکار انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران برای حل بحران قطعی برق

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران طی نامه‌ای به جهانگیری، افزایش تعرفه برق مشترکین پرمصرف را راهکاری مناسب برای حل بحران قطعی برق عنوان کرد.
ولایتی در همایش «بانوی مومن انقلابی»:

کسانی که سیاست را ابزار رسیدن به نان و نوا می‌کنند، سیاست بازند

رئیس هیات هیات موسس دانشگاه آزاد گفت: سیاستمداری غیر از سیاست بازی است، آنها که سیاست را به مثابه ابزاری برای رسیدن به نان و نوایی قرار می دهند، سیاست باز هستند.

عده‌ای می‌خواهند با عملکرد نامناسب خود اعتراضات مردم را به سمت ارزش‌های انقلاب ببرند

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر با اشاره به مشکلات مردم گفت: عده‌ای می‌خواهند نوک پیکان اعتراضات را از عملکرد فاجعه آمیزشان به سمت ارزش‌های انقلاب ببرند.
سرلشکر باقری در پاکستان مطرح کرد

تولید محصولات نظامی مشترک ایران و پاکستان در دستور کار/ رزمایش‌های دریایی مشترک افزایش یابد

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: تلاش می‌کنیم محصولات دفاعی مشترک با پاکستان تولید کنیم که به عنوان یک محصول مشترک کشورهای اسلامی مطرح شود.
عضو این خبرخوان RSS شوید