جبهه اصلاح طلبان ایران با صدور بیانیه‌ای خواستار شد،

نمایندگان مجلس زمینه تداوم فعالیت شهردار تهران را فراهم کنند

جبهه اصلاح طلبان ایران در بیانیه ای خطاب به منتخبان مردم در مجلس و شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد : با تدبیر خود مانع تحمیل هزینه های سنگین به شهر تهران و مردم شوید.

روایت کدخدایی از لوایح FATF و سرنوشتCFT

سخنگوی شورای نگهبان گفت: کنوانسیون بین المللی مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) به شورای نگهبان ارسال شده است اما هنوز در دستور کار این شورا قرار نگرفته است.

نیاز کنونی جامعه ما تقویت امیدواری است

تربت حیدریه- فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: نیاز کنونی جامعه ما تقویت امیدواری است و مدیران دستگاه های اجرایی موظف هستند حس آرامش و امیدواری را در مردم تقویت کنند.
مخبر:

در جنگ تمام‌عیار اقتصادی هستیم

رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام گفت: امروز در جنگ تمام‌عیار اقتصادی هستیم و شما باید وظایف امثال شهید همت و خرازی که به خوبی در دوران دفاع مقدس انجام وظیفه کردند به خوبی به عهده بگیرید.

مدیران نباید وارد مسایل حاشیه ای شوند

همدان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان تاکید کرد: مدیران هرگز خود را وارد مسایل حاشیه ای نکنند و نباید اجازه دهیم برنامه ها و کارهای اصلی استان به حاشیه کشیده شود.
ایران از سفیر پاکستان خواستار شد

دولت پاکستان بی‌درنگ برای آزادی نیروهای مرزی ایران و دستگیری تروریست‌ها اقدام کند

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: دولت پاکستان بی درنگ تمامی امکانات و اقدامات لازم را برای آزاد سازی نیروهای مرزی جمهوری اسلامی ایران و دستگیری تروریست های شرور به کار گیرد.

حل مشکلات بخش زند نیازمند نگاه ویژه است

همدان- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: زند یکی از بخش های محروم این شهرستان است که حل مسایل و مشکلات این بخش تازه تاسیس، نیازمند حمایت و نگاه ویژه مسئولان است.
روحانی در دیدار سفرای جدید ایران در ۵ کشور جهان:

سفرای ایران نمایندگان ملت، تاریخ و فرهنگ متعالی ایران هستند

رئیس‌ جمهور سفرای جمهوری اسلامی ایران در دیگر کشورها را نمایندگان ملت، تاریخ و فرهنگ متعالی ایران دانست و آنان را به تلاش فراوان در راستای توسعه، تقویت و تحکیم مناسبات سیاسی، اقتصادی، تجاری و فرهنگی کشورمان در عرصه بین‌المللی…

ضوابط استقرار صنایع، اصلاح شد

مدیر کل ارزیابی زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اصلاح ضوابط استقرار صنایع گفت: در ماده ۱۱ قانون هوای پاک آمده است که هرگونه احداث، توسعه، تغییر خط تولید و تغییر محل واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی…

واکنش عربستان مقابل آمریکا، برای رفع و رجوع قتل خاشقچی است

ایرناپلاس- یک کارشناس مسائل منطقه‌ای گفت: وقتی عربستان به آمریکا اعلام می‌کند مقابله به مثل می‌کنیم، بیشتر جدال دیپلماتیک است و این واکنش‌ها را نسبت به آمریکا ادامه می‌دهند تا در نهایت موضوع قتل خاشقچی به‌نوعی رفع و رجوع شود.

فاصله کشورها ازخواسته های نابجای آمریکا برجام را مستحکم ترمی کند

رییس جمهوری با اشاره به لزوم تلاش همه کشورها برای حفظ و تداوم برجام به عنوان توافقی بین‌المللی، اظهار داشت: هر چه کشورها از خواسته‌های نابجای دولتمردان آمریکا، فاصله بگیرند، برجام و دیپلماسی مستحکم‌تر خواهد شد.
عضو این خبرخوان RSS شوید