Menu
RSS
باشگاه خبرنگاران گزارش می‌دهد

ایدئولوژی مقاومت در تقابل با دکترین زور/ مسئولیت حمایت چه می‌گوید؟

«مسئولیت حمایت» برای حکومت‌ها یک مسئولیت است و طبق آن حکومت وظیفه دارد با ابزارهای مناسب از مردمش در مقابل کشتار دست جمعی، جنایت جنگی، پاکسازی‌نژادی و قومی یا هرگونه جنایت بشری دیگر حمایت کند.

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور

آخوندی راه خود را می‌رود؛ آغاز عملیات آزادسازی کامل موصل؛ روسیاهی فرودگاه در شنبه برفی مشهد؛ صورت‌های سرخ از سیلی؛ اسلحه و مشروب آزاد! و کی‌روش کوتاه نیامد؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

ادعای توافق های هفت گانه تیم مذاکره کننده هسته ای با طرف های آمریکایی بی اساس است

روابط عمومی وزارت امور خارجه با انتشار بیانیه ای، ادعاهای جدید «جواد کریمی قدوسی» درباره «توافقات به اصطلاح هفت گانه تیم مذاکره کننده هسته ای با طرف های آمریکایی» را تکذیب کرد.
قاسمی:

هم سویی مواضع عربستان و رژیم صهیونیستی درباره ایران تصادفی نیست

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: هم سویی مواضع وزیر خارجه سعودی و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره ایران امری تصادفی نیست؛ شواهد و قرائن زیادی حکایت از هماهنگی های این دو رژیم در پرونده های منطقه ای دارد.
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به سخنان مقامات صهیونیستی و سعودی در مونیخ:

هم سويی مواضع وزير خارجه سعودی و وزير جنگ رژيم صهيونيستی درباره ایران تصادفی نيست

قاسمی گفت: هم سويی مواضع وزير خارجه سعودی و وزير جنگ رژيم صهيونيستی درباره جمهوری اسلامی ایران امری تصادفی نيست؛ شواهد و قرائن زيادی حكايت از هماهنگی های اين دو رژيم در پرونده های منطقه ای دارد.

«کنفرانس تهران» وحدت بخش جهان اسلام است

مشاور وزیر امور خارجه کشورمان گفت: امروز این فرصت مهیاست که همه به جریان مقاومت و حمایت از فلسطین بپیوندند و «کنفرانس تهران» را به عنوان کنفرانس وحدت جهان اسلام حول محور فلسطین بدانند.
لاریجانی در دیدار با رئیس مجمع عالی خلق کره شمالی:

رویکرد ایران ایجاد آرامش درخاورمیانه و شبه جزیره کره است/با اقدامات تحریک آمیز آمریکا مخالفیم

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد جمهوری اسلامی ایران ایجاد آرامش در منطقه خاورمیانه و شبه جزیره کره است و در این عرصه با اقدامات تحریک آمیز آمریکا مخالفیم.
لاریجانی در دیدار با رئیس مجمع عالی خلق کره شمالی:

آمریکا همواره به دنبال فشار آوردن بر کشورهای مستقل است

رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: آمریکایی ها همواره به دنبال فشار آوردن بر کشورهای مستقل هستند و آن ها نمی خواهند که آرامش در مناطق مختلف ایجاد شود.

دیدار نماینده ویژه نخست‌وزیر ویتنام با معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت خارجه

«فم سان چائو»، فرستاده ویژه نخست‌وزیر ویتنام در امور یونسکو و دستیار وزیر امور خارجه این کشور امروز (یکشنبه) با ابراهیم رحیم‌پور، معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.
روحانی با تشکر از مجلس در جلسه هیات دولت:

امیدوارم حاصل این استیضاح هماهنگی بیشتر بین دو قوه باشد

رییس جمهوری از رییس، هیات رییسه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی که با اعتماد مجدد به وزیر راه و شهرسازی استمرار خدمات ارزنده ای را که در این وزارت انجام شده است، فراهم نمودند، تشکر کرد.
کدخدایی مطرح کرد

لایحه احکام دائمی توسعه مغایر با شرع و قانون اساسی نیست

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور مغایر شرع و قانون اساسی شناخته نشد، به ارائه گزارشی از مصوبات بررسی شده در شورای نگهبان پرداخت.
عضو این خبرخوان RSS شوید