Menu
RSS
حاجی‌بابایی:

همه‌ نیروهای جمنا باید با هم افزایی در راستای هدفی بزرگ تلاش کنند/ عده‌ای با ایجاد دوقطبی در جامعه قصد سوء‌استفاده دارند

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: همه‌نیروهای جمنا باید با هم افزایی در راستای هدفی بزرگ تلاش کنند چرا که حضور مردم توطئه دشمنان را خنثی می‌کند.

بهتر است دولت در پایان عمر خود به جای شعار بگوید اعتقادی به اقتصاد مقاومتی ندارد

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: هتر است دولت یازدهم در پایان عمر خود به جای شعار دادن با مردم صادق باشد و بگوید چندان اعتقادی به اقتصاد مقاومتی ندارد.

ظلم به مردم است آنچه در کشور تولید می‌شود به بهانه‌های مختلف نادیده گرفته شود/ اصل تحقق اقتصاد مقاومتی توجه به تولیدات داخل است

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه ظلم به مردم است آنچه در کشور تولید می‌شود به بهانه‌های مختلف نادیده گرفته شود، گفت: اساس و اصل تحقق اقتصاد مقاومتی توجه به تولیدات داخلی است.
دریادار سیاری:

راهبرد نیروی دریایی ارتش ساخت زیردریایی‌ها برای حضور در دریاهای آزاد است

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: به یقین راهبرد نیروی دریایی بحث توسعه سواحل مکران، حضور در دریاهای آزاد و ساخت و ساز انواع شناورهای مورد نیاز و زیردریایی‌ها برای حضور در دریاهای آزاد است که تجهیزات خاص خود را می…
یادداشت/ قاسم جعفری

تپش قلب رهبر انقلاب و مردم و انشای رئیس جمهور

فشار رکود اقتصادی و گرانی و در نتیجه آن آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی بر قلب رهبر انقلاب سنگینی می‌کند، اما چه می‌شود کرد که شخص اول اجرایی کشور به جای پرداخت مستوفا به این مساله‌ها بیشتر به طرح و پاسخ…

متأسفانه قوه مجریه به جای قرار گرفتن در جایگاه پیشران اقتصاد مقاومتی نگاه معامله با غرب دارد

قائم‌مقام تشکیلات انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: متأسفانه قوه مجریه به جای قرار گرفتن در جایگاه پیشران اقتصاد مقاومتی، نگاه به بیرون و معامله با غرب دارد و سرمایه‌گذاری خارجی را تنها راه رفع مشکل اقتصاد می‌داند.
بیانیه حزب موتلفه اسلامی به‌مناسبت آغاز سال جدید

مردم به فردی رأی دهند که به‌جای خشونت‌گرایی و وادادگی به یک سیاست مدبرانه روی آورد

حزب موتلفه اسلامی در بیانیه‌ای تصریح کرد: در سال جدید با عمل به رهنمودهای رهبرانقلاب و سیاست‌های ابلاغی و تیم‌های مدیریتی لایق و پاک، مشکلات کشور را به پایان برسانیم.
رئیس ستاد انتخابات کشور در نشست خبری:

۲۸۷ هزار و ۴۲۵ داوطلب در انتخابات شوراها ثبت‌نام کردند/ آغاز استعلامات از مراجع چهارگانه از امروز/ دوم اردیبهشت نتیجه نهایی بررسی صلاحیت‌ها اعلام می‌شود

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: ۲۸۷ هزار و ۴۲۵ نفر در پنجمین دوره انتخابات شوراها ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۵۴ هزار و ۸۸ نفر برای شوراهای شهر و ۲۳۲ هزار و ۵۳۷ نفر برای شوراهای روستا ثبت‌نام کردند…
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی تاکید کرد:

ضرورت کاهش اتکای بودجه به درآمد نفت/ تحقق شعار سال در سایه همدلی

دامغان - نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز اگر می خواهیم شعار سال محقق شود می بایست از اتکای به درآمد نفت خارج شده و به اشتغال برسیم.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی:

کشور از اتکای به درآمد نفت خارج شود/ تحقق شعار سال در سایه همدلی

دامغان - نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز اگر می خواهیم به تحقق شعار سال برسیم، می بایست از اتکای به درآمد نفت خارج شده و به اشتغال برسیم.

ثبت نام ۹۴۲ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ایرانشهر

زاهدان - معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: در پایان فرایند ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه انتخابیه این شهرستان 942 نفر نام نویسی کردند.
احزاب در سالی که گذشت/ فصل تابستان -۲:

هرم تنور سیاست در تابستان ۹۵/از نصیحت سیاسی مطهری تا خودکشی یک کارگزارانی

مرور اخبار و مواضع سیاسی احزاب و جریانات سیاسی درباره اقدامات و عملکرد دولت، انتخابات ۹۴ و ۹۶ در گرم‌ترین فصل سال اهمّ موضوعاتی است که این گزارش فصلی به آنها می‌پردازد.

۳۰۶ نفر برای انتخابات شوراها در کردکوی داوطلب شدند

گرگان - فرماندار و رئیس ستاد انتخابات کردکوی گفت: برای کسب کرسی های نمایندگی پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان 306 نقر با مراجعه به فرمانداری و بخشداری مرکزی ثبت نام کردند.
علی باقری در گفت‌وگو عیدانه با خبرگزاری دانشجو مطرح کرد

ماجرای روی میزگذاشتن پای جلیلی چه بود؟/ آمریکا سال ۹۱ حاضر بود بیش از برجام امتیاز بدهد/ آقایان با منطق و استدلال نتوانستند حتی با وزیرخارجه عربستان دیدار کنند

فروردین ۹۱ نقطه عطفی در تاریخ مذاکرات است. تا قبل از این تاریخ آمریکایی‌ها حاضر به انجام معامله نبودند. می‌گفتند شما بروید قطعنامه شورای امنیت را اجرا کنید بعد بیاید صحبت کنیم.
موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:

رکود و بیکاری کمر مردم را شکسته/ بیهوده نیست اگر محبوبیت آقای رئیس‌جمهور تا این اندازه کاهش یافته باشد

نماینده مردم فلاورجان گفت: براساس نظرسنجی‌هایی که از هفت، هشت ماه گذشته تاکنون صورت گرفته نشان از سیر نزولی محبوبیت رئیس‌جمهور در میان آحاد مردم دارد.
زارع در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:

روحانی خیلی بهتر از این‌ها می‌توانست از فرصت‌ها استفاده کند/ تداوم «رکود» بزرگ‌ترین ایراد دولت است

نماینده مردم آباده و بوانات گفت: فرصت‌های بسیار خوبی در اختیار دولت بود که می‌توانست خیلی بهتر از این‌ها از آن استفاده کند.
عضو این خبرخوان RSS شوید