جانشین موقت آمانو مشخص شد

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بعد از فوت مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد معاون او سرپرستی این نهاد بین‌المللی را به عهده خواهد گرفت.

گام دوم انقلاب متعلق به جوانان است

فرمانده نیروی دریایی ارتش توجه به جوانان را یکی از محورهای بیانیه گام دوم انقلاب عنوان کرد و گفت: جوانان باید با کسب مجموعه‌ای از توانمندی‌ها خود را برای آینده انقلاب آماده کنند.

ارزهای دیجیتالی مثل قیچی دو لبه است/دولت هفته آینده این موضوع را تعین تکلیف می‌کند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ارزهای دیجیتالی مثل قیچی دو لبه است یعنی هم دارای تهدید و هم فرصت است، گفت: احتمالا این هفته یا هفته آینده بحث ارزهای دیجیتالی به صحن دولت برود.

هزینه‌ حل و فصل پرونده‌های مفاسد اقتصادی نباید بر بیت المال تحمیل شود

معاون اول رئيس جمهور با تاکید بر ضرورت برخورد با متخلفان در حوزه تصرفات غيرمجاز اراضي كشور، گفت: هزينه های سنگين حل و فصل پرونده های مفاسد اقتصادي نبايد از جيب مردم توسط دولت پرداخت شده و بار آن بر…

انتقاد کوچکی نژاد از هیأت رئیسه مجلس

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: هیأت رئیسه مجلس نباید اجازه می‌داد که در زمان فعلی که جنگی تمام عیار در بخش‌های مختلف از سوی دشمن علیه کشورمان وجود دارد ارکان نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران زیر سؤال برود.

امیر حاتمی: تلاش ما حفظ و اعتلای امنیت کشور است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: در شرایط حساس فعلی و اقدامات خصمانه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران، تلاش ما بعنوان نیروهای مسلح بر حفظ و اعتلای اقتدار و امنیت کشور است.

یک پروژه‌ نفوذ بهائیت در نهادهای مختلف جمهوری اسلامی ایران

تشکیلات بهائیت در ایران با دستور مرکز اصلی فرقه در اسرائیل اشخاص و کارمندان بخش‌های مختلف را شناسایی کرده تا برای مقاصد جاسوسی و همچنین پیاده‌کردن خواسته‌های بهائیت در ایران، از آنان استفاده کند.
عضو این خبرخوان RSS شوید