عبدالسلام: وارد مرحله جدیدی از حمله به گاو شیرده ترامپ شدیم

عبدالسلام: وارد مرحله جدیدی از حمله به گاو شیرده ترامپ شدیم
رئیس هیئت ملی یمن گفت که نیرو‌های ارتش و کمیته‌های مردمی این کشور وارد مرحله جدیدی از هدف قرار دادن گاو شیرده رئیس‌جمهور آمریکا شده‌اند.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، به نقل از اسپوتنیک، محمد عبدالسلام رئیس هیئت ملی یمن گفت که حملات پهپادی ارتش و کمیته های مردمی به شرکت آرامکوی عربستان مرحله جدیدی از حمله به زیرساخت های اقتصادی رژیم سعودی است.
وی افزود: تاسیسات اقتصادی عربستان هدف قرار خواهد گرفت، زیرا یک عامل بازدارنده واقعی در برابر تجاوز است.
عبدالسلام گفت: این حملات بیانگر این است که ما وارد مرحله جدیدی از حمله به زیرساخت های اقتصادی گاو شیردهی شدیم که ترامپ گفته همچنان آن را می دوشد.
رئیس هیئت ملی یمن در مذاکرات ها گفت: این افتخار ارتش و کمیته های مردمی یمن است که تاکنون غیرنظامیان را هدف قرار نداده است.
نیرو های یمنی روز گذشته در واکنش به ادامه جنایات عربستان تأسیسات نفتی این رژیم را هدف حمله پهپاد های بمب گذاری شده خود قرار دادند.
سه شنبه ششم فروردین ۹۸، چهارمین سال جنگ اقتصادی و نظامی رژیم سعودی اماراتی ضد ملت یمن با آماری وحشتناک به پایان رسید و در سایه بی تفاوتی جامعه جهانی و حمایت های مدعیان دفاع از حقوق بشر از آل سعود وارد پنجمین سال پیاپی خود شد.
بر اساس آماری که مرکز حقوق و توسعه یمن (ORG LCRDYE) منتشر کرد، با گذشت چهارسال از آغاز تجاوز سعودی اماراتی به یمن بالغ بر ۱۵ هزار و ۱۸۵ غیرنظامی در نتیجه حملات هوایی جنگنده های رژیم آل سعود به شهادت رسیده اند که ۳۵۲۷ نفر از آن ها کودک و ۲۲۷۷ نفر زن هستند. همچنین در نتیجه این حملات بالغ بر ۲۳۸۲۲ غیرنظامی زخمی شده اند که از میان آن ها می توان به ۳۵۲۶ کودک و ۲۵۸۷ زن اشاره کرد.

افزودن نظر