فرمانده صهیونیست:حزب‌الله می‌تواند هر روز ۱۰۰۰ موشک به سمت ما شلیک کند

فرمانده صهیونیست:حزب‌الله می‌تواند هر روز ۱۰۰۰ موشک به سمت ما شلیک کند
یک فرمانده ارشد ارتش رژیم صهیونیستی با اذعان به توانمندی بالای حزب الله لبنان تاکید کرد در صورت بروز هرگونه جنگ، حزب الله قادر خواهد بود که هر روز هزار موشک به سمت مناطق اشغالی شلیک کند.

به گزارش گروه بین‌الملل ایمان نیوز،

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، سرتیپ یوآل استریک فرمانده منطقه شمالی ارتش رژیم صهیونیستی در گفت وگو با سایت صهیونیستی والاه گفت حزب الله یک سازمان جدی است، آموزش فرا می گیرد و از گذشته درس می گیرد، معتقدم حزب الله بر اساس یک جدول زمان بندی شده در راستای تجهیز خود حرکت خواهد کرد، این جنبش به این چشم دوخته است به صورت اساسی به عناصری مجهز شود که تحقق پیروزی و دستاورد بزرگ در آغاز جنگ را تضمین کند.

وی درباره ارزیابی خود از نبرد آینده اظهار داشت شکی نیست که منطقه شمالی با بیشترین میزان آتش روبرو خواهد شد به ویژه منطقه مرزی، پایگاه ها، پایگاه های قرار گرفته شده در مرزها و زیر ساخت ها بیشترین میزان آتش را دریافت خواهد کرد، این عنصر بسیار مهم در طرح فعال شدن آتش حزب الله در جنگ آینده خواهد بود که از تمام آنچه در جبهه جنوبی یا در عملیات صخره سخت(حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه) یا نبردهای سابق رخ داد، متفاوت خواهد بود، این مسئله در اندازه ها یا همان سطح قدرت رخ نخواهد داد.. حزب الله یک سازمان کاملا متفاوت است.

این فرمانده ارشد رژیم صهیونیستی ابراز عقیده کرد که حزب الله می تواند روزانه هزار موشک(به سمت مناطق اشغالی) شلیک کند، وقتی به زمینه ها و آمار و ارقام نگاه کنید، قطعا آنها(حزب الله) می توانند هزار موشک شلیک کنند.

استریک همچنین در مصاحبه دیگری که با روزنامه یدیعوت آحارانوت انجام داده، درباره توانمندی دفاعی حزب الله چنین گفته است : حزب الله بزرگترین چالش برای اسرائیل است، در عمل این جنبش همچون ارتشی است که توانمندی هایی در اختیار دارد که بیشترین چالش را برای جبهه داخلی اسرائیل به وجود می آورد، به همین سبب از نظر من، تنها تهدید نیست، ولی تهدید محوری و مرکزی است، حزب الله همچنان برای ورود به اراضی ما(مناطق اشغالی 1948) طرح ریزی می کند، البته ما اجازه رخ دادن آن را نخواهیم داد و این طرح را خنثی خواهیم کرد.

رئیس شورای اجرایی حزب الله : آمریکا در ضعیف ترین وضعیت خود به سر می برد

اعتراف جدید رژیم صهیونیستی درباره توانمندی موشکی حزب الله

وی ابراز عقیده کرد بزرگترین چالش برای ما، کوتاه بودن زمانی است که جبهه داخلی در معرض تهدیدها قرار می گیرد، معتقدم ما باید در سری ترین زمان ممکن، جبهه داخلی را از این تهدیدها دور کنیم، ولی این مسئله به این معنا نیست که عملیات نظامی کوتاه خواهد بود، آنچه اینجا انجام می دهم، معادله بسیار ساده است، اینکه نبرد را برای غیرنظامیان کوتاه کنیم، نبردی که برای ارتش خیلی طولانی خواهد بود.

این ژنرال صهیونیست که از توانمندی های روزافزون حزب الله در عرصه به چالش کشیدن رژیم صهیونیستی و دفاع در برابر هرگونه تجاوز این رژیم نگران است، افزود باید توانمندی هجومی حزب الله علیه شمال را در اسرع وقت متوقف کرد.

انتهای پیام/

افزودن نظر