مقام آمریکایی برای گفت وگو درباره ایران راهی سرزمینهای اشغالی شد

مقام آمریکایی برای گفت وگو درباره ایران راهی سرزمینهای اشغالی شد
تهران – ایرنا – وزارت خارجه آمریکا بامداد سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که «ناتان سیلز» هماهنگ کننده مبارزه با تروریسم وزارت خارجه این کشور برای گفت و گو با مقامهای صهیونیستی در خصوص ایران و حزب الله به سرزمینهای اشغالی سفر کرده است.

به گزارش گروه بین‌الملل ایمان نیوز، در بیانیه وزارت خارجه آمریکا آمده است که سیلز برای شرکت در نشست سالانه گروه مبارزه با تروریسم میان آمریکا و رژیم صهیونیستی که قرار است روز سه شنبه (16 آوریل) برگزار شود، به تل آویو سفر کرده است.


این گزارش مدعی است، در این نشست قرار است درباره تهدیدات مشترک که آمریکا و رژیم صهیونیستی با آن مواجه هستند از جمله ایران و حزب الله لبنان گفت وگو شود.
این بیانیه می افزاید: واشنگتن و تل‌آویو راهبردهایی را برای تقویت همکاری و هماهنگی در حوزه‌ امنیت و تهدیدات پیش رو تدوین می‌کنند.
روابط آمریکا و رژیم صهیونیستی به ویژه پس از به قدرت رسیدن دونالد ترامپ ابعاد امنیتی بیشتری گرفته است و حمایت ها و جانبداری گسترده رئیس جمهوری آمریکا از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اعتراض تشکیلات خود گردان فلسطینی و مخالفت کشورهای اروپایی مواجه شده است.
شبک**9365**1708

افزودن نظر