ظریف: دورویی آمریکا حد و مرزی ندارد

وزیر امور خارجه ایران طی پیامی در یکی از شبکه های اجتماعی با اشاره به بازگردانده شدن تحریم‌ها علیه ایران و لغو مجوز فروش هواپیما نوشت که دورویی آمریکا حد و مرزی ندارد.

به گزارش گروه بین‌الملل ایمان نیوز، "محمد جواد ظریف" در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: دولت آمریکا می خواهد دنیا باور کند که نگران مردم ایران است. اما اولین تحریم هایی که بازگردانده، مجوز فروش بیش از دویست هواپیمای مسافربری را به دلیل بهانه های واهی لغو کرده و مردم عادی ایران را در مخاطره قرار داده است. دورویی آمریکا حد و مرزی ندارد.

وزیر امور خارجه کشورمان در توئیت دیگری در سالگرد حمله اتمی آمریکا به هیروشیما و ناکازاکی نوشت: نظامی گری و بی اعتنایی آمریکا به حیات بشر پایان نیافته است.

محمدجواد ظریف در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: ­در سال 1945 و در چنین روزی آمریکا به اولین کشوری تبدیل شد که تاکنون از سلاح هسته ای آن هم بر روی یک مرکز شهری استفاده کرده است. پس از 73 سال - در حالی که زرادخانه هسته ای خود را به طور قابل توجهی گسترش داده و با بی توجهی به ان پی تی از نابود کردن آن امتناع می کند - نه نظامی گری آمریکا و نه بی اعتنایی کامل (این کشور) به حیات بشر پایان نیافته است.

انتهای پیام/.

افزودن نظر