حضور شرکت های داروسازی ایران در نمایشگاه بین المللی داروی ویتنام

حضور شرکت های داروسازی ایران در نمایشگاه بین المللی داروی ویتنام
کوالالامپور- بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی دارو، تجهیزات پزشکی و بیمارستانی ویتنام با عنوان اکسپو مدی فارم (medipharm expo) در هانوی با حضور شرکت های مطرح دارو سازی ایران و جهان آغاز به کار کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل ایمان نیوز، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، معاون وزیر بهداشت ویتنام ضمن بازدید از غرفه های شرکت های دارویی ایران و اطلاع از آخرین محصولات دارویی کشور، از مشارکت داروسازان ایرانی در این نمایشگاه تقدیرکرد.


پارس دارو، داروسازی اکسیر، سبحان انکولوژی و شرکت داروسازی ابوریحان از جمهوری اسلامی ایران به معرفی محصولات دارویی خود در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی دارو پرداختند.
این نمایشگاه تا روز شنبه 18 آذرماه در محل نمایشگاه بین المللی هانوی ادامه خواهد داشت.
به گزارش رسانه های ویتنام ،در سال جاری 280 شرکت های تجاری دارویی در 350 غرفه نمایشگاه دارویی ویتنام 'اکسپو مدی فارم' شرکت دارند.
این شرکت های دارویی از کشورهای ایران، امریکا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، پاکستان، اوکراین، بلاروس، مصر، هند، مجارستان، قزاقستان، سنگاپور، کره، تایوان، تایلند، چین درنمایشگاه بین المللی هانوی تازه ترین محصولات دارویی خود را عرضه کرده اند.
به گزارش هانوی تایمز آمار نشان می دهد که ویتنام به عنوان یک منبع جذاب برای سرمایه گذاران خارجی، به ویژه شرکت های داروسازی و تجهیزات پزشکی، تبدیل شده است.
برآوردها حاکی است ویتنام سالانه حدود 800 میلیون دلار درآمد از تجارت دارو به دست می آورد که انتظار می رود این رقم در سال 2016 به 1.2 میلیارد دلار و در سال آینده میلادی به 1.8 میلیارد دلار برسد.
آساق **1599**3404**مریم شفیعی **انتشار: محسن اسماعیلی

افزودن نظر