سفیر فلسطین در ایران در نشستی خبری عنوان کرد

اظهارات ترامپ برای حل مسئله فلسطین دروغی بزرگ بیش نیست/ یک وجب از خاکمان را از دست نمیدهیم

اظهارات ترامپ برای حل مسئله فلسطین دروغی بزرگ بیش نیست/ یک وجب از خاکمان را از دست نمیدهیم
سفیر فلسطین در تهران با محکوم کردن تصمیم اخیر دولت آمریکا تصریح کرد: اظهارات ترامپ مبنی بر ارائه پکیجی بزرگ برای حل مسئله فلسطین دروغی بزرگ بیشت نیست.

به گزارش گروه بین‌الملل ایمان نیوز، صلاح الزواوی سفیر فلسطین در جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (پنجشنبه) در نشستی خبری در محل سفارت فلسطین در تهران در خصوص تصمیم دولت ترامپ برای انتقال سفارت این کشور از تل آویو به قدس با محکوم کردن این تصمیم عنوان کرد: اظهارات ترامپ مبنی بر ارائه پکیجی بزرگ برای حل مسئله فلسطین دروغی بزرگ بیشت نیست.

وی همچنین خواستار برگزاری نشستی با حضور ١٠ کشور تاثیرگذار در جهان اسلام از جمله ایران، عربستان، مغرب، مالزی، اندونزی، ترکیه و ... در مکه، تهران، آنکارا یا محل دیگری در خصوص تحولات اخیر شد و افزود: علاوه بر این کمیته ای از علمای قم، الازهر، حرمین شریفین و .. تشکیل شود تا به درگیریهای مذهبی که به نفع دشمن صهیونیستی است، پایان دهد.

سفیر فلسطین خواستار کمک مالی و تسلیحاتب کشورهای مسلمان به ملت فلسطین شد و افزود: ما از قطعنامه و اعلام موضع خسته شده ایم. ما با خدا عهد بسته ایم که تمام خاک فلسطین را آزاد کنیم. ما هیچ وجبی از خاک فلسطین را از دست نخواهیم داد و از مبارزه دست نمی کشیم. ما با تمام این نقشه ها و پروژه ها آشنا هستیم.

الزواوی با اشاره به قطعنامه هایی که به نفع فلسطین توسط سازمان ملل صادر شده، عنوان کرد: این قطعنامه ها همه در سازمان ملل مومیایی شده اند و هیچ کدام اجرا نشده اند.

این خبر در حال تکمیل است...

افزودن نظر