مشکلات ناتمام نواز شریف ادامه دارد؛

«پیرحمیدالدین سیالوی» به همراه ۱۵ نماینده پارلمان از حزب نواز خارج خواهند شد

«پیرحمیدالدین سیالوی» به همراه ۱۵ نماینده پارلمان از حزب نواز خارج خواهند شد
هر چه انتخابات سال ۲۰۱۸ نزدیکتر می‌شود مشکلات حزب نواز افزایش می‌یابد و فشار احزاب مختلف بر این حزب بیشتر از قبل می‌شود.

به گزارش گروه بین‌الملل ایمان نیوز، عدم توجه حزب حاکم به خواسته این روحانی پاکستانی سبب شد تا او نیز علیه حزب نواز بپا خیزد.

گزارش ها حاکیست سیالوی اعلام کرده است: به دلیل بی توجهی از سوی حزب حاکم نسبت به رای او ، از این حزب برای بار دوم جدا خواهد شد.

وی که به صورت مستقیم رهبری معنوی حداقل 15 نفر از نمایندگان حزب نواز در پارلمان پاکستان برعهده دارد از این افراد خواسته تا در اسرع وقت استعفا کرده واز پارلمان خارج شوند.

روحانی مشهور عبادتگاه سیال شریف افزود: در بیانیه ای که برای رسانه های پاکستانی ارسال کردم به صراحت خواستار استعفای راناثناءالله وزیر قانون ایالت پنجاب شدم ولی این بیانیه از سوی حزب حاکم کاملا تغییر داده شد.

وی حزب نواز شریف را تهدید کرد و گفت: استعفای نمایندگان پارلمان باعث برگزاری اعتراضات گسترده در سراسر پاکستان خواهد شد.

سیالوی افزود: در انتخابات آینده از طرفداران خود می خواهم در حزبی که مخالف حزب نواز است حضور پیدا کرده و علیه آنان اقدام کنند.

این درحالیست که قرار بود شهباز شریف سروزیر ایالت پنجاب به دیدار این روحانی پاکستانی رفته و درخصوص مشکلات به وجود آمده با وی رایزنی کند.

با نزدیک شدن به انتخابات سال آتی مشکلات حزب نواز دائما رو به افزایش است، که در انتخابات سال آتی به طور مستقیم بر میزان رای آوری این حزب تاثیر خواهد گذاشت.

انتهای پیام/.

افزودن نظر