بررسی مواضع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی درخصوص مقاومت و مسئله فلسطین

رئیس جمعیت دوستی ایران و فلسطین، با تسلیت گفتن به مناسبت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تاکید کرد ایشان در راه مقاومت و حمایت از ملت فلسطین ثابت قدم بود.

به گزارش گروه بین‌الملل ایمان نیوز، فتحی نظام، خبرنگار خبرگزاری تسنیم، دمشق : محمد البحیصی رئیس جمعیت دوستی ایران و فلسطین در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت : شیخ مرحوم هاشمی رفسنجانی از جمله کسانی بود که در خط امام خمینی(ره) و راه مقاومت و حمایت از ملت فلسطین و حق آن در داشتن زندگی آزاد کریمانه ثابت قدم باقی ماند.

البحیصی با ابراز تسلیت به مناسبت رحلت شیخ رفسنجانی گفت : رحلت شیخ هاشمی رفسنجانی برای همه جانسوز و دردآور بود، وی نماد و رکنی از ارکان انقلاب اسلامی ایران بود، او شاگرد و یار امام خمینی(ره) بود.

وی تاکید کرد : شیخ هاشمی رفسنجانی یکی از مولفه های بزرگ انقلاب اسلامی بود به همین سبب جایگاه والایی در ایران و محور مقاومت داشت.

رئیس جمعیت دوستی ایران و فلسطین افزود : ما با از دست دادن ایشان در محور مقاومت ، هر چند احساس می کنیم با ضایعه بزرگی روبرو شده ایم، اما اعتماد و اطمینان داریم که این محور که در آن امثال آقای خامنه ای و سید حسن نصرالله به عنوان نماد مقاومت و تمام مبارزان شریف وجود دارند، این محور قادر به ادامه مسیر مقاومت و ثمربخشی تا تحقق اهداف امت در آزادی، استقلال و نهضت است و مکانی را که شایسته آن است، کسب کند.

البحیصی تاکید کرد : خداوند شیخ هاشمی رفسنجانی را بیامرزد و تسلیت و ابراز همدردی خود را خدمت رهبر انقلاب اسلامی آیت الله علی خامنه ای حفظه الله و دام ظله و نیز به خانواده آن فقید و ملت عزیز ایران عرض می کنم.


انتهای پیام/

رسانه

افزودن نظر