موساد و سرویس اطلاعاتی دانمارک عملیات مشترک انجام دادند

دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی مدعی شده که در عملیات ضد تروریستی اخیر نیروهای امنیتی دانمارک علیه عناصر داعش شرکت داشته است.

به گزارش گروه بین‌الملل ایمان نیوز، کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی شنبه شب مدعی شد که دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در عملیات اخیر پلیس دانمارک با هدف ادعایی بازداشت چند عضو داعش مشارکت داشته است. 

بر اساس این گزارش، نیروهای امنیتی دانمارک روزهای گذشته با متلاشی کردن یک هسته تروریستی، ضمن دستگیر کردن ۲۰ نفر، مقادیری سلاح و مهمات نیز کشف و ضبط کردند.

وبگاه «تایمز اسرائیل» نیز با پوشش این خبر نوشت که پلیس دانمارک نیز چندان به جزئیات این عملیات اشاره نکرده است، اما «یورگن برگن اسکاف» از مقامات پلیس این کشور در نشست مطبوعاتی گفت که برخی دستگیرشدگان بر اساس قوانین ضدتروریستی جدید، با اتهاماتی مواجه خواهند شد.

به گفته برگن، برخی از این افراد مواد انفجاری تهیه کرده و در جست‌وجوی سلاح بودند. به گفته این مقام ارشد پلیس دانمارک، در این عملیات ضد تروریستی ۶ بخش از پلیس دانمارک  با هماهنگی پلیس کپنهاگ شرکت داشتند.

یک دیپلمات ارشد روس چندی قبل با اشاره به بازگشت صدها عضو داعش به اروپا گفت که ممکن است این افراد عملیات تروریستی انجام دهند. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیام/ق

افزودن نظر